Vienas iš TIMKEN prekės ženklo išskirtinių produktų yra surenkami guoliai

Vienas iš TIMKEN prekės ženklo išskirtinių produktų yra surenkami guoliai

TIMKEN - pažangiausiais inžineriniais sprendimais garsėjanti kompanija. Pripažinta, kaip lyderis ir autoritetas trinties valdymo, energijos panaudojimo ir metalurgijos srityse.

Kompanija daugiausia dėmesio skiria kūginių ritininių guolių plėtrai ir pramoninių guolių bei mechaninio jėgos perdavimo produktų ir paslaugų pasiūlos didinimui. 

AR ŽINOJOTE, KAD? Antrojo pasaulinio karo metu kiekvienas JAV džipas buvo pagamintas naudojant 24 Timken® guolius. TIMKEN per karą pristatė daugiau nei 15,8 mln. guolių šioms transporto priemonėms. Po karo didžioji dalis mašinų, gabentų į Europą pagal Maršalo planą, buvo aprūpinta TIMKEN guoliais, tai padėjo TIMKEN įsitvirtinti guolių rinkoje, tampant patikimumo, kokybės ir ilgaamžiškumo sinonimu.

Savo daugiau nei šimto metų patirtį TIMKEN kompanija kasdien naudoja tobulindama savo produktus ir diegdama pažangiausius sprendimus ir paslaugas, kurie užtikrina įvairiausių pasaulinės pramonės šakų progresą.

 

 

 

TIMKEN FAFNIR specialų tepimą turinti guolių linija yra žemės ūkyje naudojamų guolių - rinkos lyderis. Dėl savo išskirtinių savybių, šie guoliai sukurti dirbti atšiauriausiomis sąlygomis:

• Aukštoje temperatūroje

• Didelėje trintyje

• Drėgnomis sąlygomis

TIMKEN tikslas - prailginti tarnavimo laiką, padidinti našumą ir sumažinti prastovų laiką. Daugiau nei 100 metų klientai renkasi TIMKEN, ieškodami trinties valdymo sprendimų

 

Skaičiuojama, kad 2050 metais mūsų bus 2,2 mlrd. daugiau, nei yra dabar. Žemės ūkio pramonei reikės gaminti apie 70 proc. daugiau maisto, nei gaminama dabar, padidėjusios populiacijos poreikiui patenkinti.

TIMKEN kompanija daugiau, nei prieš šimtą metų gamino guolius vieniems iš pirmųjų traktorių ir tuo metu, tai buvo iššūkis. Ne ką mažesni iššūkiai laukia ir ateityje. Kartu su esamomis inovacijomis ir tendencijomis, žemės ūkyje labai išauga ir našumo bei patikimumo klausimo svarba. Nes augant ir didėjant žemės ūkio technikos reikalavimams, auga ir didėja patikimumo ir ilgaamžiškumo poreikiai ir lūkesčiai. 

Tiek prieš 100 metų, kai pirmieji TIMKEN guoliai buvo montuojami į traktorius, tiek dabar TMKEN kompanija puikiai supranta šiandieninius ir ateities lūkesčius bei iššūkius. Komponentų naudojamų žemės ūkio technikoje kokybė, ilgaamžiškumas, našumas, patikimumas ir inovatyvumas - tai esminiai prioritetai, kurie buvo svarbūs TIMKEN kompanijai prieš 100 metų, yra svarbūs dabar ir bus svarbūs ateityje.

Būtent dėl šių savybių didžioji dalis žemės ūkio technikos gamintojų renkasi TMKEN produkciją.

 

 

Vienas iš TIMKEN prekės ženklo išskirtinių produktų yra surenkami guoliai. Lengvas montavimas ir priežiūra yra tai, kas TIMKEN guolius išskiria iš kitų. 

Keičiant SN/SD/SAF tipo korpusus, montavimo laikas sutrumpėja net iki 90 proc. Visi TIMKEN surenkami guoliai ir korpusai yra lengvai išardomi ir surenkami. 

Standartinių gaminių veleno diametras yra nuo 35 mm iki 600 mm. TIMKEN gali patenkinti specialius poreikius pasiūlant guolius, kurie tiktų virš 600 mm diametro velenui.

Galimi įvairūs korpuso tipai – paprastasis, flanšinis, įtempiamasis.

TIMKEN surenkami guoliai dirba ten, kur guoliams keliami ypatingi reikalavimai, kur reikia nestandartinių sprendimų, patikimumo ir specialių techninių sprendimų pačioms įvairiausioms pramonės šakoms.

Jeigu norite sumažinti prastovų laiką ir išlaidas, rinkitės TIMKEN guolius.

 

Atgal į naujienų sąrašą