Apie mus

Apie mus

IGNERA MOTION SOLUTIONS – tai platus kompleksinis požiūris aptarnaujant pramonės, energetikos, žemės ūkio, statybos, transporto sritis.

Džiaugiamės galėdami pristatyti nuolat atnaujinamą bendrovės IGNERA produktų asortimentą. Tikime, jog ši pažintis Jums, esamieji ir būsimieji klientai ir partneriai, bus naudinga.

UAB IGNERA įkurta 1998 m. Savo veiklos pradžioje įmonė užsiėmė didmenine guolių prekyba Lietuvoje. Pagrindiniai verslo partneriai buvo NVS guolių gamyklos (Vologdos, Saratovo, Samaros, Rostovo prie Dono, Maskvos, Minsko, Charkovo ir kt.).Ignera guoliai internetu

Šiandien UAB IGNERA tiekia mechanizmų judėjimą palaikančius produktus ir paslaugas. Įmonė siekia tapti patraukliausiu ir patikimiausiu partneriu pramonės įmonėms, perkančioms produktus įrengimams ir transporto priemonėms aptarnauti, remontuoti, jų sklandžiam darbui bei gamybai.

Mūsų įmonės veikla orientuota į pramonės segmentą, dar vadinamą MROP (angl. Maintenance, Repair, Operation and Production). Šiuolaikinė pramonė reikalauja gilių techninių ir ekonominių žinių, kompetencijos bei efektyvaus organizavimo gebėjimų. Mūsų darbuotojai yra šios srities profesionalai, todėl pasiruošę pasidalinti sukaupta patirtimi bei padėti rasti sprendimus, leidžiančius padidinti gamybos, remonto įrengimų ir jų priežiūros efektyvumą.

Bendrovės veikla koncentruota į Baltijos regioną – visų pirma į Lietuvą, Latviją, Estiją ir Lenkiją. Kompanijos centrinis biuras yra Kaune, Draugystės g. 19. Čia pat įkurti ir pagrindiniai sandėliai, kurių bendras plotas viršija 2000 m2. Siekdama būti dar arčiau savo klientų, įmonė įsteigė regioninius prekybos padalinius (filialus) Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Daugpilyje ir Rygoje. Latvijos ir Estijos rinkas įmonė aptarnauja per Latvijoje įkurtą bendrovę SIA IGNERA.

 

Mūsų prioritetas – atsakingai ir patikimai tiekti partneriams ir klientams aukštos kokybės mechanikos komponentus, eksploatacines priemones, jų aptarnavimo įrangą, taikymo sprendimus ir įrengimų aptarnavimo, remonto paslaugas.

Pagrindinės veiklos sritys: mechanikos komponentų, eksploatacinių medžiagų ir įrangos tiekimas žemės ūkio, geležinkelių, maisto, baldų, energetikos, miško, metalo gaminių, statybos, transporto ir tekstilės pramonės įrengimų ir mašinų gamybos, remonto ir aptarnavimo įmonėms.

 

UAB IGNERA filialuose dirbantys kvalifikuoti specialistai, platus prekių asortimentas sandėliuose, itin greitas prekių pristatymas, patrauklios prekybos sąlygos taupo mūsų klientų laiką ir pinigus.