Detalių plovimo vonelės

Detalių plovimo vonelės

DETALIŲ PLOVIMO VONELĖS

 

Detalių plovimo įrenginių Bio-Circle GT rūšys:

Bio-Circle GT Compact - kompaktiško dizaino detalių plovimo sistema. Užtikrina lengvą, greitą, saugų net ir labai užterštų detalių plovimą. Dėl nesudėtingo naudojimo ir kompaktiškumo įrenginį itin patogu naudoti kasdieniam detalių plovimui.

 

Bio-Circle GT Maxi - plovimo įrenginys sunkioms ir didelėms detalėms. Didelio našumo, tvirtas ir patvarus detalių plovimo įrenginys, turintis didelį darbinį paviršių. Ergonomiška konstrukcija suteikia stabilumą ir komfortą plaunant detales.

 

Nerūdijančio plieno antstatas, skirtas Bio-Circle GT Maxi

Darbui su itin didelėmis ir sunkiomis detalėmis (iki 1000 kg) skirta speciali nerūdijančio plieno viršutinė vonelės dalis – antstatas, su dideliu darbiniu paviršiumi, prie kurio gali dirbti du operatoriai. Nerūdijančio plieno viršutinėje dalyje yra kūgio formos nutekėjimas su sieto filtru ir maišiniu filtru (25 μm), papildomai galima įsigyti PE groteles paviršiaus apsaugai.

Nerūdijančio plieno atstatas suteikia ypatingą darbo komfortą dėl didelio darbinio paviršiaus ir naudingosios apkrovos. Atitinkamai pagal planuojamų plauti detalių svori, pasirinkite Jūsų poreikius atitinkantį nerūdijančio plieno anstatą su rėmu arba be.