SURFOX įrenginiai

SURFOX įrenginiai

SURFOX 305
Galinga ir saugi suvirinimo siūlių valymo sistema, užtikrina ekonomišką nerūdijančio plieno MIG, TIG ir taškinių siūlių valymą ir pasyvavimą. Sukurtas valyti nerūdijančio plieno suvirinimo siūles. Be to, naudojant specialius ženklinimo rinkinius galima markiruoti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius, dėti logotipus, ser. nr., partijos nr. ir pan. Tai patvarus įrenginys, sukurtas kasdieniam naudojimui.

 

SURFOX 205
Pramoninė nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymo sistema pasižymi saugos ir našumo ypatybėmis, kurios sumažina eksploatacinių medžiagų naudojimą ir užtikrina ekonomišką nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymą bei pasyvavimą. SURFOX 205 sukurtas valyti nerūdijančio plieno TIG ir taškines siūles arba MIG, TIG ir taškines aliuminio siūles. Be to, naudojant specialius ženklinimo rinkinius (parduodamus atskirai), galima pažymėti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius. Įrenginys, sukurtas kasdieniam naudojimui.

 

SURFOX MINI Generation 5
Ergonomiškas SURFOX Mini su nustatoma kintama galia, užtikrina nepriekaištingą net ir pačių subtiliausių paviršių apdailą. Šiame įrenginyje naudojami pakartotinai elektrolitu užpildomi buteliukai, kad įrenginys būtų lengvas ir patogus nešioti. Puikiai tinka remontui, taisymui ar smulkiems darbams. Šiuo atnaujintu įrenginiu galima valyti TIG arba taškines nerūdijančio plieno ir MIG, TIG arba taškines aliuminio siūles. Jis taip pat gali pažymėti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius naudojant SURFOX ženklinimo rinkinį.