Ieškote įrenginio darbo našumui pagerinti?

Ieškote įrenginio darbo našumui pagerinti?

REVOLIUCIJA DETALIŲ PLOVIME

Maksimaliai švarios detalės su nešvarumus skaidančiu plovikliu

 

Ieškote įrenginio darbo našumui pagerinti?

Naudojant Bio-Circle GT detalių plovimo sistemą, maksimaliai lengvai nuriebalinsite ir nuplausite įvairiausio dydžio dalis, detales, velenus, riebokšlius, guolius ir t.t., nenaudojant tirpiklių ir skiediklių. Bio-Circle GT plovimo įrenginys, kartu su inovatyviu pakartotinio naudojimo plovikliu Bio-Circle L Evo, praturtintu mikroorganizmais, užtikrins, kad detalės būtų nuvalytos ne tik profesionaliai ir greitai, bet ir be kenksmingo poveikio darbuotojų sveikatai, aplinkai.

Išskirtinės Bio-Circle GT savybės:

  • Bio-Circle GT detalių plovimo sistema susideda iš detalių plovimo įrenginio ir specialiai sukurto ploviklio su mikroorganizmais. Ši sistema- tai ilgalaikis ir efektyvus sprendimas, skirtas

nuplauti tepalus, alyvą, riebalus ir kitus nešvarumus, kuriuos Bio-Circle L Evo ploviklyje esantys mikroorganizmai suskaido į CO2 ir vandenį.

  • Bio-Circle GT įrenginiai dėl ergonomiškos konstrukcijos yra stabilūs plaunant net ir sunkias detales.
  • Ši sistema yra puiki alternatyva įprastiems detalių plovimo įrenginiams ir agresyviems valikliams (tirpikliams, skiedikliams, žibalui, benzinui ir t.t.).
  • Įrenginyje įmontuotas valdymo blokas su siurbliuku ploviklio cirkuliacijai, kaitinimo elementu ploviklio temperatūros palaikymui, ploviklio lygio matuokliu, aeratoriumi (ploviklio prisotinimu deguonimi). Standartinę komplektaciją sudaro 3-jų lygių filtrų komplektas, plovimui skirtas pratekantis šepetėlis bei lanksti žarnelė.
  • Plovimo vonelės sienelės yra dvigubos ir turi izoliacinį poveikį, todėl sumažėja šilumos nuostoliai.