Elektros energijos kaštų taupymas ir optimizavimas, kartu su ABB

Elektros energijos kaštų taupymas ir optimizavimas, kartu su ABB

NORITE PASIKALBĖTI PLAČIAU APIE ELEKTROS VARIKLIUS AR JŲ EFEKTYVUMĄ?

SUSISIEKIME!

 

Produktų vadovas

Žygimantas Žilys

Tel.: +370 699 46 235

El. p. zygimantas.zilys@ignera.lt

 

 

Kas yra ABB?

ABB yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

ABB veiklą Lietuvoje pradėjo 1992 m. ir siūlo platų produktų, sistemų, sprendimų ir paslaugų spektrą.

2000 metais buvo įkurta ABB Baltijos šalių organizacija, kuri vienija ABB įmones Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Nuolatos ieško inovatyvių sprendimų ir plečia savo veiklos sritis, atspindėdami besikeičiančias tendencijas ir poreikius.

 

 Elektrifikacija

ABB kuria saugią, išmanią ir tvarią elektrifikacijos ateitį.

ABB elektrifikacijos verslas siūlo platų produktų, skaitmeninių sprendimų ir paslaugų spektrą - nuo pastočių iki jungiklių, užtikrinančių saugią, išmanią ir tvarią elektros energiją. Tai skaitmeninės inovacijos žemai ir vidutinei įtampai, tokios kaip elektromobilių (EA) įkrovos infrastruktūra, modulinės pastotės, paskirstymo automatizavimas, instaliacinės medžiagos, skirstyklos, skydeliai, kabeliai, jutikliai ir kontrolės prietaisai ir dar daugiau.

ABB elektrifikacijos verslo inovatyvūs sprendimai visuomet yra priekyje. Šiandien kuriama saugi, išmani ir tvari elektrifikacijos ateitis. Urbanizacija ir pasaulis renkasi ateitį su mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančiomis technologijomis. O tai reiškia, kad strateginis elektrifikacijos vaidmuo auga, kartu su ABB Ability™ sprendimais ir paslaugomis. Elektrifikacija taip pat svarbi ateities mobilumui. Tad ABB jau dabar kuria ateities infrastruktūrą, padėsiančią pereiti nuo iškastinio kuro prie elektra varomų transporto priemonių.

 

Su ABB ir Jūs galite ne tik optimizuoti ir efektyviau naudoti Jūsų vartojamą elektros energiją, bet ir prisidėti prie tvaresnės bei švaresnės ateities

 

  • Elektros varikliai sunaudoja daugiau nei 45% pasaulio elektros energijos.
  • Iki 2040 m. visame pasaulyje naudojamų elektros variklių skaičius padvigubės.
  • Pritaikius didelio efektyvumo variklių sistemas, pasaulinis elektros suvartojimas sumažėtų iki 10%.
  • Pakeitus tik vieną variklį efektyvesniu, gali pasikeisti labai daug.

Varikliai ir generatoriai

ABB siūlo platų patikimų ir didelio efektyvumo variklių ir generatorių asortimentą visoms reikmėms.

ABB turi viską, ko reikia, kad padėtų kiekvienai pramonės šakai ir pritaikymui pasiekti naują efektyvumo ir energijos taupymo lygį net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Derinant geriausias turimas medžiagas su aukščiausios kokybės technologijomis, elektros varikliai ir generatoriai yra sukurti taip, kad veiktų patikimai, kad ir koks sudėtingas procesas ar pritaikymas būtų, ir kad jų gyvavimo ciklo sąnaudos būtų mažos.