Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

Gamintojai

INA & FAG Bearings
SCHAEFFLER GROUP AG INDUSTRIAL prekės ženklai INA ir FAG yra pasaulyje pirmaujantis riedėjimo, sferinių slydimo guolių, linijinių produktų ir susijusių komponentų gamintojai ir techninės priežiūros, aptarnavimo technologijų vystytojai. INA ir FAG gamina daugiau nei 40 000 skirtingų standartizuotų produktų. INA ir FAG siūlo platų portfelį produktų maždaug 60 pramonės šakų. INA ir FAG produktų plėtros centrai yra susiję vieni su kitais visame pasaulyje ir nuolat keičiasi informacija, užtikrindami vienodą žinių lygį visos kompanijos viduje.
NTN-SNR
Japonijos NTN ir Prancūzijos SNR ROULEMENTS kompanijų susijungimas 2010 metais sustiprino dominavimo pozicijas automobilių, pramonės ir aviacijos gamybose. NTN-SNR GROUP koncernas dabar yra viena iš didžiausių guolių gamybos ir projektavimo kompanijų.
NTN-SNR GROUP tiekia guolius mašinų gamintojams ir aptarnavimui šiose srityse: automobilių pramonė, aviacijos pramonė, mašinų ir įrankių pramonė (tekstilės, plieno, popieriaus, žemės ūkio ir kt.).
Timken
1898 m. Henry Timken pagamino ir užpatentavo pirmąjį kūginį ritininį guolį. Po metų Henry ir du jo sūnūs įkūrė THE TIMKEN ROLLER BEARING AXLE COMPANY. Daugiau kaip 50 gamyklų, 100 pardavimų, konstruktorių ir distribucijos centrų 25 šalyse tiekia aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. THE TIMKEN COMPANY yra didžiausias pasaulyje kūginių ritininių guolių ir besiūlių plieninių vamzdžių gamintojas. Kompanijos guoliai ir plienas naudojami visose pagrindinėse pramonės šakose. TIMKEN siūlo virš 200 tipų 30 000 dydžių metrinių ir colinių matmenų kūginių ritininių guolių.
CRAFT Bearings
CRAFT BEARINGS yra kompanija, tiekianti įvairios paskirties guolius, kurie sėkmingai naudojami žemės ūkio, technologinių įrenginių, lengvosios ir maisto bei buitinių prietaisų pramonėse. Kompanijos stabilumas, kryptingas iškeltų tikslų siekimas ir įgyta 13 metų patirtis leido išsikovoti solidžias bei stiprias pozicijas ir užsitarnauti partnerių pasitikėjimą.
FKL
FKL
FKL TEMERIN gamykla įkurta 1961 metais tuometinėje Jugoslavijoje. Per daugiau nei 50 veiklos metų įmonė ištobulino platų guolių ir kardaninių velenų asortimentą, skirtą įvairioms pramonės šakoms: žemės ūkio technika, statybinė technika, automobilių pramonė, kasybos technika, perdirbimo pramonė, transportavimo įranga ir pan.
FKL guoliai ir stebulės naudojami žinomų gamintojų LEMKEN, CASE, CLASS, SUNFLOWER, NEW HOLLAND, HOLMER, JOHN DEERE, KUHN, HORSCH skutikuose, sėjamosiose, kombainuose, traktoriuose ir kitoje spec. technikoje.
Visa FKL TEMERIN produkcija yra sertifikuota (ISO 9001/ISO 14001).
HARP
HARP
Ukrainoje veikianti Charkovo guolių gamykla (HARP) - didžiausia rutulinių ir cilindrinių guolių gamintoja nepriklausomų valstybių sandraugoje (NVS). nuo 2007 metų HARP priklauso UPEC pramonės grupei.

HARP - lyderiaujantis žemės ūkio įrangoje naudojamų guolių gamintojas bei pagrindinis guolių tiekėjas autotransporto ir geležinkelių pramonėms NVS šalyse.
VBF
VBF
VOLOGDA BEARING FACTORY guolių gamykla, įkurta 1971 m., šiandien gamina virš 1700 rūšių rutulinių guolių vidiniu diametru nuo 8 mm iki 500 mm. VBF guoliai yra tiekiami į daugiau kaip 3000 Rusijos gamybos įmonių ir daugiau kaip į 50 pasaulio valstybių. Gamykla yra pagrindinė automobilių pramonės įmonių (VAZ, GAZ, UAZ, KamAZ ir kt.), elektrotechnikos, prietaisų ir staklių gamybos, metalurgijos ir naftos pramonės įmonių tiekėja. Vologdos guolių gamyklos prekės ženklas VBF – tai aukštos kokybės garantija. Gamykla taip pat yra žymi savo mokslinių tyrinėjimų potencialu. Gamyklos gamybos sistema turi kokybės sertifikatus ISO 9001 ir QS 9000.
EPK
EPK
EPK GROUP koncernas vienija kelias guolių gamyklas Maskvoje, Volžske, Stepnogorske, Samaroje ir Saratove. Jis gamina daugiau nei 9800 specialios ir standartinės paskirties rūšių guolių. Čia ypač platus adatinių guolių asortimentas. Aviacijos, automobilių, metro gamintojai yra pagrindiniai EPK GROUP produkcijos užsakovai. Kokybės valdymo sistema patvirtinta ISO 9001:2000.
Fersa
Specializuota kūginių ritininių guolių gamykla FERSA S.A. žymi savo produkciją prekės ženklu A&S. Kompanija naudoja modernias gamybos technologijas ir yra įvertinta Lloyd’s Register Quality Assurance Ltd. ISO 9001 kokybės sertifikatu. A&S produkciją sudaro guoliai traktoriams, kasimo technikai, krovininiam transportui, žemės ir miškų ūkio technikai, lengviesiems automobiliams. Lietuvos vartotojus A&S produkcija jau sudomino gera kokybe ir palankiomis kainomis.
KINEX
KINEX
KINEX įmonė gamina guolius įvairiems pramonės segmentams ir tiekia juos daugiau nei į 80 pasaulio šalių.
Gamykla veikianti Bytča mieste yra sukaupusi jau daugiau nei 100 metų patirtį inžinerinės pramonės sektoriuje.

KINEX gaminami guoliai naudojami: automobiliams, traukiniams, aviacijai, tekstilės pramonei. pramoniniams įrenginiams.
BECO
BECO
BECO guoliai pasižymi atsparumu itin aukštoms temperatūroms, kurios gerokai viršija standartinių guolių normatyvus.
BECO siūlo analogus SNR ir SKF guoliams. Produktai pasižymi dideliu našumu.
ZVL
ZVL
ZVL SLOVAKIA daugiau nei 45 metus veikianti kompanija gaminanti guolius ir jų dalis įvairioms pramonės sritims.

ZVL prekės ženklas registruotas daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. Visi guoliai atitinka STN ISO 9001 standartą.
Elis plus
Elis plus
Stieber
STIEBER CLUCH GMBH kompanija daugiau nei 60 metų kuria ir gamina mechaninės transmisijos elementus – sankabas, movas ir vienos krypties sukimo guolius. Kompanija yra Heidelbergo mieste Vokietijoje. Ji sertifikuota ISO 19001 ir ISO 14001. Platus platintojų tinklas vienija apie 1000 kompanijų.
FLI
FLI
FLI (France Lineaire Industrie) - prancūzų kompanija specializuojanti linijinių sistemų gamyboje.
Fluro
FLURO GELENKLAGER GMBH gaminamos šarnyrinės galvutės pagal DIN ISO 12240-4 ir sferiniai guoliai pagal DIN ISO 12240-1 traukėms, hidrauliniams ir pneumatiniams cilindrams, judamoms atramoms, laivams, auto ir motosporto technikai.
Hiwin
HIWIN TECHNOLOGIES CORPORATION – tai specializuotas linijinių kreipiančiųjų, guolinių sraigtų pozicionavimo sistemos, linijinių pavarų, linijinių–rutulinių guolių gamintojas. Naujausios jo gamyklos ir biurai yra JAV, Japonijoje, Taivanyje, Vokietijoje.
Pacific
PACIFIC BEARING CORPORATION (PBC) kompanija įkurta 1983 m. JAV ir gamina savaiminio tepimo linijinius guolius. Dėl aukštos technologijos kompozitinių medžiagų slydimo elementai nereikalauja tepimo ir yra paprastos konstrukcijos.
Optibelt
ARNTZ OPTIBELT GMBH grupė specializuojasi, gamindama ir realizuodama transmisines sistemas. Nuo 1948 m. šioje kompanijoje gaminami įvairūs diržai visoms pavarų sistemoms. 1994 m. OPTIBELT GMBH buvo suteiktas ISO 9001 kokybės sertifikatas. Šiandien šie produktai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus ir visus tarptautinius standartus. Aukšta kokybė, greitas pristatymas, konkurencinė kaina – tai OPTIBELT grupės privalumai.
Mafdel
Nuo 1981 m. MAFDEL projektuoja ir gamina termiškai suvirinamus diržus, konvejerių juostas daugelyje pritaikymo sričių. Dėl ilgos MAFDEL patirties pramonės srityje, kartu su poliuretano know-how, gamina platų apvalių, plokščių ir specialių diržų asortimentą, taip pat atsižvelgia ir į specialius klientų poreikius.
Pritaikymas gamyboje (konvejeriai ir mašinos) – keramikos gaminiams, metalo detalėms, medžio, stiklo gaminiams, maisto produktams, žemės ūkio mašinoms ir kt.
MEGADYNE
MEGADYNE
MEGADYNE siūlo platų asortimentą: poliuretano diržai, guminiai sinchroniniai ir V-diržai, skriemuliai, suveržimo plokštės ir t.t.
Challenge
CHALLENGE GROUP siūlo platų asortimentą kokybiškų galios perdavimo produktų, tokių kaip skriemuliai, žvaigždutės, velenų jungimo movos, sukimo momento reguliatoriai.
Sati S.p.A.
SATI S.p.A. įkurta 1974 metais. Įmonės stiprybė - platus produktų asortimentas ir itin greitas pristatymas. Įmonė tiekia platų žvaigždučių, transmisijos diržų ir grandinių, skriemulių, įvorių asortimentą.
IWIS
IWIS GMBH & CO. KG projektuoja ir gamina didelio tikslumo grandinių sistemas pavaroms ir konvejeriams. Technologiniai konvejerių ir industrinių pavarų sprendimai vykdomi pagal individualius užsakymus. Tobuli techniniai sprendimai galimi dėl aukštos kokybės medžiagų ir modernių technologijų. Jų gaminamos standartinės ritininės grandinės pagal DIN 8187 nuo 04B iki 32B viengubos, dvigubos ar trigubos, taip pat taikomas IWIS standartas. Dvigubo žingsnio (Double-Pitch) grandinės gaminamos pagal DIN 8181 nuo 208B iki 216B. Standartinės ritininės grandinės gaminamos pagal DIN 8188 (American Standart) nuo 08A iki 16A. Tai ir konvejerių grandinės, MEGAlife, CR, jėgos, nanochain® tiksliosios, traukos, posūkio, žemės ūkio mašinų paskirties, antikorozinio padengimo, Everlast ilgalaikio sutepimo, Cranked-link tipo pagal DIN 8182 ir ANSI 29.10, accumulation transporterių, nerūdijančio plieno, nikeliuotos su papildomais elementais ir kt. tipų grandinės.
Dichta
Šveicarijos įmonė DICHTA S. A. gamina aukštos kokybės įvairaus profilio riebokšlius ir sandarinimo gaminius, naudodama tobulas gamybos technologijas. Turėdama 20 metų patirtį, ši kompanija yra pasaulinio lygio riebokšlių tiekėja, aptarnaujanti klientus visuose žemynuose. Gamyklos gaminama produkcija atitinka ISO 9002 kokybės sistemą. Pasaulinis platintojų tinklas užtikrina klientams greitą prekių pristatymą, netgi esant dideliems jų kiekiams.
GAPI
GAPI
GAPI - siūlo platų guminių sandariklių asortimentą: 0-žiedai, guminės virvės, manžetai ir t.t.
KASTAS
KASTAS
KASTAS siūlo įvairų hidraulinių ir pnneumatinių sandarinimo elementų spektrą: stūmokliniai sandarikliai, riebokšliai, kreipiančiosios, purvo nuėmėjai, O-žiedai ir t.t.
TTO
TTO
TTO - sandarinimo elementų gamintojas.
KSTOOLS
KS TOOLS WERKZEUGE MASCHINEN GMBH – įrankių projektavimo, gamybos ir komplektavimo kompanija, kuri siūlo ypač plačią rankinių įrankių, terkšlių, galvučių gamą.
Įrankiai ir įranga: SOLINGEN, NEXUS, raktai GEARPLUS, replės GRIPFIX EXTREME, atsuktuvai ERGOTORQUE, videoskopai ULTIMATE VISION, bitukai TORSION POWER, galvutės SLIM POWER.
BOSCH
BOSCH
BOSCH prekės ženklu pažymėti produktai pasižymi aukšta kokybe ir tikslumu. Įrankiai suprojektuoti profesionalų, skirti patogiam darbui įvairiomis sąlygomis.
AC Hydraulic
AC HYDRAULIC A/S yra šeimai priklausanti bendrovė esanti Viborg, Danija. Įmonė buvo įkurta 1958 m. magistro Smith Anker Christensen (AC). Netrukus Anker Christensenas įkvėpė kurti ir plėtoti aukštos kokybės sunkvežimių ir dirbtuvių hidraulinę kėlimo įrangą. Moderni gamybos bazė ir aukštos technologijos hidraulinė įranga netrukus tapo žinoma visoje Danijoje dėl puikios savo kokybės.
Šiandien AC HYDRAULIC yra vidutinio dydžio, finansiškai patikima bendrovė, daugiau kaip 80 % savo produkcijos eksportuoja. Šiuo metu bendrovė yra valdoma trečiosios kartos, vienintelių savininkų, Søren ir Claus Anker Christensen.
Stertilkoni
STERTIL KONI B. V. kompanija gamina aukščiausios kokybės elektrohidraulinius automobilių keltuvus (nuo 2 iki 20 tonų keliamosios galios), atitinkančius visus ES ir saugumo reikalavimus. Kiekvienas keltuvas yra testuojamas 50 000 kartų su maksimalia apkrova. STERTIL KONI – tai modernaus serviso efektyvumo, saugumo ir kokybės garantas.
Famispa
FAMI SPA kompanija specializuojasi pramoninių įrengimų aptarnavimo, sandėliavimo ir priežiūros gaminių gamyboje. Funkcinio dizaino ir patvarumo spintos darbo vietai, detalėms, staklių įrankiams, darbo stalai, ergonomiška įranga serijinei gamybai, plastiko Multibox dėžės.
FAMI garantuoja puikią žaliavų atrankos kokybę ir nuolatinius tyrimus visame gamybos procese bei didelę produktų įvairovę. Kompanija taiko gamybos metodus, kuriais siekia geriausio kokybės ir kainos santykio, geriausių platinimo sprendimų, kartu teikdama aukšto lygio paslaugas visame pasaulyje.
GUDE
GUDE
GUDE - metalinių baldų gamintojas, savo asortimente siūlantis platų spintelių, stalų, vežimėlių pasirinkimą.
STOREVAN
STOREVAN yra FAMI grupės padalinys, gaminantis komercinių transporto priemonių, besispecializuojančių statybos, žemės ūkio, pramonės, elektros gamybos aptarnavimo ir remonto srityse, technikos įrangą.
STOREVAN aksesuarų moduliškumas visiškai pritaikomas kiekvienoje komercinėje transporto priemonėje. Įranga sukurta, siekiant užtikrinti maksimalų lankstumą, funkcionalumą ir saugumą.
Ceccato
Kompanija CECCATO (Italija, ATLAS COPCO GROUP) kuria ir gamina stūmoklinius (2–10 hp su tiesiogine, diržine pavara, betepalinius) ir sraigtinius (3–125 hp su diržine ir krumpline pavara) kompresorius, suspausto oro reguliavimo, filtravimo ir aušinimo įrangą, aliuminio vamzdyną, slėgines 200–5000 l talpas. CECCATO kompresorių patikimumas, maži aptarnavimo kaštai ir efektyvus energijos sunaudojimas yra pagrindinis gamintojo prioritetas. Kompanijos patirtis šioje srityje – nuo 1936 metų.
Adash
ADASH LTD. kuria ir gamina platų vibracijos matavimo prietaisų asortimentą. Prietaisai skirti mašinų vibracijos ir guolių, sutepimo diagnostikai, besisukančių dalių balansavimui, nuolatiniam vibracijų stebėjimui, aptarnavimo veiklai. Kompanija prietaisuose pagal reikalavimus gali sukurti netipines matavimo funkcijas. Visi prietaisai prieš masinės gamybos pradžią ir prieš patiekiant vartotojui yra išbandyti griežtomis sąlygomis.
Samoa
SAMOA S. A įkurta 1958 metais. Tai siurblių ir tepimo įrangos gamintojas. SAMOA šiandien yra privati įmonių grupė, kuri projektuoja, gamina ir platina platų tepimo įrangos asortimentą. Šiai grupei visame pasaulyje priklauso daugiau nei dvidešimt penkios bendrovės, kurios yra platintojai daugiau nei devyniasdešimtyje šalių.
Pagal skirtingų techninių išteklių naudojimo plėtros ir gamybos produktus bei laikantis įvairių klientų reikalavimų, SAMOA grupė yra skirstoma į tris verslo sritis. Kiekvienai iš šių verslo sričių priklauso atitinkami produktų skyriai, kurie specializuojasi konkrečių produktų asortimento projektavime, kūrime ir gamyboje, remdamiesi technologine pažanga.
ORION
ORION
Alentec & Oriona projektuoja ir gamina kokybiškus produktus skirtus pumpavimui, matavimui ir dozavimui, kurie plačiai naudojami automobilių remonto dirbtuvėse, gamyboje ir naftos perdirbimo įmonėse.
PIUSI
PIUSI
PIUSI gamina profesionalius, lengvai naudojamus, aukštos kokybės produktus skirtus kuro, tepalų ir įvairių skysčių pumpavimui, matavimui ir dozavimui.
Badger Meter Europa
BADGER METER EUROPA GMBH – tai kompanija, kuri daugiau kaip 40 metų sėkmingai tiekia pramoninius skaitiklius įvairiems naftos produktams. BADGER METER nuo 1997 metų turi DIN ISO 9001:2000 kokybę atitinkančius sertifikatus.
Tai skysčių apskaitos įranga įvairioms pramonės sritims – slėgiminiuose, pusiau užpildytuose vamzdžiuose ir atviruose kanaluose. Plati skaitiklių gama – elektromagnetiniai, diskiniai, turbininiai, ovaliniai krumpliaratiniai, ultragarsiniai.
Bijurdelimon
BIJUR DELIMON INTERNATIONAL kompanija yra pirmaujanti tepimo sistemų srityje. Grupę sudaro šešios įmonės: BIJUR, DELIMON, FARVAL, DENCO LUBRICATION, LUBRIMONSA ir LUBESITE, kurios yra įsikūrusios trijuose žemynuose. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą:
• centrinio tepimo daugiataškės sistemos
• alyvos išpurškimo sistemos
• cirkuliacinės sistemos
• konvejerių grandinių tepimas
• geležinkelio mechanikos tepimas
• industrinės aušinimo sistemos
Perma
PERMA-TEC GMBH kuria ir gamina novatoriškas tepimo priemones ir technologijas. Vienkartinės ir daugiataškės tepimo sistemos iš PERMA-TEC sutinkamos visose pramonės šakose. PERMA-TEC yra novatoriška ir viena iš didžiausių vienataškių tepimo sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Sėkmė yra grindžiama automatinio tepimo sistemose panaudojamu išradingumu. PERMA-TEC GMBH – tai daugiau nei 40 metų patirtis, nuolatinis naujų idėjų įgyvendinimas, išskirtiniai sprendimai, kurie atitinka aukščiausius techninius reikalavimus.
Graco
Kompanijos sėkmė pagrįsta techniniu meistriškumu, pasaulinio lygio gamyba ir nepriekaištingu vartotojų aptarnavimu. Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais, GRACO siūlo sistemas, produktus ir technologijas, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus. GRACO siūlo kokybišką ir pažangią apdailos, apsauginių ir sandarinimo medžiagų, klijų bei dažų išpurškimo įrangą. GRACO, nuolat tobulindama savo veiklą, ir ateityje siūlys novatoriškus ir pažangius sprendimus bei produktus.
Neste Oil
NESTE OIL kompanija yra ne tik pati didžiausia kuro tiekėja, bet ir viena iš didžiausių alyvos ir bazinės alyvos gamintojų Šiaurės šalyse. Kuriant alyvą, atsižvelgiama į atšiaurias šiaurės sąlygas, pasižyminčias dideliais sezoniniais temperatūros svyravimais. NEXBASE® alyva įkūnija tobuliausias automobilinės ir pramoninės alyvos gamybos technologijas. Sukuriami unikalūs gaminiai, užtikrinantys geriausią apsaugą nuo susidėvėjimo, pailgintus alyvos keitimo intervalus, taip pat kuro taupymą. NESTE OIL kompanija gamina plataus asortimento alyvą, tepalus, techninius skysčius bei transporto ir pramonės chemikalus savo įmonėse Suomijoje, kurios yra sertifikuotos pagal tarptautinius standartus ISO 9001, 14001 ir OHSAS 18001.
Mobil
Jau daugelį metų MOBIL alyvos yra plačiai naudojamos įvairiose srityse ir pramonės šakose, ir įgijo pasitikėjimą tarp vartotojų kaip alyva, kuri užtikrina sklandų ir ilgalaikį judančių mechanizmų darbą.
Šiandien MOBIL vardas žinomas visame pasaulyje už inovacines technologijas, darbo efektyvumą ir patikimumą. Produktų aukščiausią kokybę įvertino ir pasirinko daugelis žinomiausių pasaulyje automobilių ir įvairios įrangos gamintojų.
Shell
SHELL – firma, kuri nuo 1890 m. gamina naftos produktus ir prekiauja jais 120-yje pasaulio šalių. SHELL – lyderis pasaulinėje rinkoje. SHELL specialistų naujausi mokslo ir technologijų pasiekimai padeda kompanijai įgyvendinti praktinius sprendimus bei sunkiausius pasaulio automobilių rinkos iššūkius.
Weicon
WEICON GMBH & CO. KG – tai pramoninė chemija gamybai, remontui ir priežiūra. Atnaujinta produktų gama ir daugelis metų patirties, specializuotų įgūdžių bei nuolatinio bendradarbiavimo su klientais lėmė, kad WEICON firminis ženklas tapo garsus universaliais sprendimais.
• skystieji metalai
• struktūriniai klijai
• sriegių fiksatoriai
• hermetikai
• momentiniai klijai
• polimeriniai klijai
• silikonai
• techniniai purkštuvai
• tepalai
Qlean-tec
QLEANTEC SYSTEMS, profesionalių valymo ir švaros produktų gamintojas, gamina universalų ir platų švaros priemonių ir komplektų asortimentą, skirtą įvairiausiems tikslams. Pagal panaudojimą plovikliai suskirstyti į klases:
• R-Clean, skirti įstaigų ir gamybinių patalpų rinkai;
• A-Clean pramoninio ir auto segmento plovikliai;
• S-Clean valymo ir dezinfekavimo produktai, skirti maisto pramonei.

Visos šios QLEANTEC CLEANING SYSTEMS produktų klasės pasižymi įvairiomis geromis savybėmis, įskaitant jų naudojimo taupumą.
MOTIP
MOTIP
MOTIP prekės ženklu pažymėtos produkcijos asortimentas pasižymi aukšta kokybe. Savo asortimente siūlome Motip lakus, stabdžių valiklius (Brake cleaner), silikono purškalus, aerozolinius žymėjimo dažus ir t.t.