Gamintojai

Gamintojai

TIMKEN
1898 m. Henry Timken pagamino ir užpatentavo pirmąjį kūginį ritininį guolį. Nuo to laiko, TIMKEN kompanija išsiplėtė iki daugiau kaip 50-ties gamyklų 31-oje šalyje. TIMKEN kompanija yra didžiausia pasaulyje kūginių ritininių guolių gamintoja, siūlanti virš 200 tipų 30000 skirtingų dydžių metrinių ir colinių matmenų kūginių ritininių guolių.
INA & FAG
INA ir FAG prekiniai ženklai priklauso vienai didžiausių tiksliųjų technologijų kompanijai Schaeffler Group. Kompaniją sudaro daugiau nei 170 padalinių 50-yje šalių. Schaeffler Group šiuo metu priklauso daugiau nei 25 000 patentų. Kokybės valdymo sistema sertifikuota pagal aukščiausius tarptautinius standartus ISO/TS 16949:2002. Schaeffler Group kuria ir gamina rutulinius ir ritininius guolius, linijines sistemas, tiksliuosius komponentus automobilių variklių pramonei, aviacijai, transmisijų ir jėgos perdavimo mechanizmams.
NTN-SNR
2010 metais susijungus dviem SNR Roulements (Prancūzija) ir NTN (Japonija) kompanijoms, įkurtas NTN-SNR Group koncernas – viena didžiausių guolių gamybos ir projektavimo kompanijų. NTN-SNR Group gamina ir tiekia guolius pagrindinėms pramonės sritims: automobilių ir aviacijos pramonei taip pat tekstilės, plieno, popieriaus, žemės ūkio ir kitoms pramonės šakoms.
CRAFT Bearings
CRAFT Bearings siūlo platų guolių asortimentą palankiomis kainomis ekonomiškiems sprendimams. Gamyklų kontrolė bei CRAFT Bearings kokybės kontrolės laboratorijoje atliekami bandymai užtikrina, kad visas gamybos procesas vyktų kokybiškai, laikantis ISO 9001:2000 standarto.
FERSA
Ispanijos kompanija FERSA specializuojasi aukštos kokybės guolių gamyboje ir platinime visame pasaulyje. Kompanija siūlo platų guolių asortimentą, atitinkantį ISO 9001 ir ISO 14001 kokybės standartus.
FKL
FKL
FKL Temerin gamykla daugiau nei 50 veiklos metų ištobulino platų guolių ir kardaninių velenų asortimentą, skirtą įvairioms pramonės šakoms: žemės ūkio ir statybinei technikai, automobilių, kasybos ir perdirbimo pramonėms, transportavimo įrangai.
HARP
Ukrainoje veikianti Charkovo guolių gamykla (HARP) tiekia guolius žemės ūkio įrangai, autotransporto ir geležinkelių pramonėms. Visa HARP produkcija atitinka ISO 9001 ir ISO/TS 16949 standartus.
FLURO
FLURO specializuojasi šarnyrinių galvučių pagal DIN ISO 12240-4 ir sferinių guolių pagal DIN ISO 12240-1 gamyboje. Platus guolių ir šarnyrinių galvučių asortimentas skirtas traukėms, hidrauliniams ir pneumatiniams cilindrams, judamoms atramoms, laivams, auto ir moto sporto technikai.
BECO
BECO guoliai pasižymi atsparumu itin aukštoms temperatūroms, kurios gerokai viršija standartinių guolių normatyvus. BECO siūlo analogus SNR ir SKF guoliams. Produktai pasižymi dideliu našumu.
TGB
TGB
TGB grupė, turėdama daugiau nei 20-ties metų patirtį sukimo modulių ir transmisijos dalių gamyboje, yra laikoma pasauline lydere kuriant ir pritaikant judesio sprendimus įvairioms pramonės šakoms.
KINEX
KINEX kompanija specializuojasi rutulinių guolių skirtų įvairioms pramonėms šakoms gamyboje. KINEX yra vienas geriausiai vertinamų guolių gamintojų tekstilės ir geležinkelių pramonėje.
ZVL
ZVL
ZVL SLOVAKIA – daugiau nei 45 metus veikianti kompanija gaminanti guolius ir jų dalis įvairioms pramonės sritims. ZVL prekės ženklas registruotas daugiau nei 90-yje šalių. Visi guoliai atitinka STN ISO 9001 standartą.
ZVL Auto
ZVL Auto
ZVL Auto yra vienas pirmaujančių pavarų dėžių, ašių, traktorių, kombainų ir kitos žemės ūkio įrangos, žemės ūkio mašinų, sunkvežimių ir kitų inžinerinės pramonės sričių gamintojų partneris.
C.T.S.
C.T.S. nuo 1977 metų gamina ir pristato platų kryptinių movų ir linijinių bėgelių asortimentą. Reguliarus technologijų atnaujinimas ir tobulinimas užtikrina produktų tikslumą ir aukštą kokybę.
HIWIN
HIWIN – specializuotas linijinių kreipiančiųjų, guolinių sraigtų pozicionavimo sistemos, linijinių pavarų, linijinių – rutulinių guolių gamintojas.
IWIS
IWIS projektuoja ir gamina didelio tikslumo grandinių sistemas pavaroms ir konvejeriams. Jų gaminamos konvejerių grandinės, tiksliosios, traukos, posūkio, žemės ūkio mašinų, antikorozinio padengimo, Everlast ilgalaikio sutepimo, Cranked-link tipo, transporterių, nerūdijančio plieno, nikeliuotos su papildomais elementais ir kt. tipų grandinės.
CHALLENGE
CHALLENGE grupė siūlo platų kokybiškų galios perdavimo produktų, tokių kaip skriemuliai, žvaigždutės, velenų jungimo movos, sukimo momento reguliatoriai, asortimentą.
SATI
SATI S.p.A. įkurta 1974 metais. Įmonės stiprybė – platus produktų asortimentas ir itin greitas pristatymas. Įmonė tiekia platų žvaigždučių, transmisijos diržų ir grandinių, skriemulių, įvorių asortimentą.
ROTOR CLIP
ROTOR CLIP siūlo platų fiksacinių žiedų asortimentą (coliniai, DIN, ANSI metriniai ir JIS), taip pat visą eilę skersinių ir spiralinių žiedų bei spyruoklių. Asortimentą sudaro daugiau kaip 50 skirtingų stilių ir daugiau nei 1000 serijinių numerių žiedų, kurie pritaikomi įvairioms paskirtims.
ESCO COUPLINGS
ESCO COUPLINGS – daugiau nei 50 metų patirtį sukaupusį įmonė, gamina ir tiekia lanksčias pavaras ir diskines movas. ESCO movos pritaikomos praktiškai visose ūko šakose. Savo asortimente gamykla siūlo movas cemento, kasybos, kuro, elektros gamybos, geležinkelių, popieriaus, metalo gamybos, vėjo jėgainių ir kt. pramonėms.
OPTIBELT
OPTIBELT GMBH grupė specializuojasi gamindama ir realizuodama transmisijos sistemas. Šiandien įmonės produktai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus ir visus tarptautinius standartus. Aukšta kokybė, greitas pristatymas, konkurencinga kaina – tai OPTIBELT grupės privalumai.
FENNER DRIVES
FENNER DRIVES – aukštų eksploatacinių savybių segmentiniai trapeciniai diržai, gaminami iš poliuretano elastomero sutvirtinto daugiasluoksniu poliesterio pluoštu – alternatyva tradiciniams įvairių profilių trapeciniams diržams. FENNER DRIVES siūlomi diržai – standartinio profilio ir puikiai tinka standartiniams skriemuliams.
MEGADYNE
MEGADYNE grupė kuria ir gamina transmisijos diržus, papildančius komponentus ir įvairias diržų sistemas bet kuriai ūkio šakai. Kompanija siūlo platų transmisijos diržų asortimentą: termoplastiniai, poliuretaniniai, guminiai trapeciniai ir sinchroniniai diržai.
MAFDEL
Prancūzijos kompanija MAFDEL gamina termiškai suvirinamus poliuretano diržus. Įmonė siūlo platų apvalių, plokščių ir specialių diržų asortimentą, plačiai pritaikomą įvairiuose įrengimuose.
BEHA BELT
BEHA siūlo pilną trapecinių ir apvalių diržų asortimentą, taip pat platų specialių diržų profilių ir medžiagų pasirinkimą, pritaikant diržą pagal kiekvieno kliento poreikius (apvalūs, V profilio, tuščiaviduriai, gruoblėto paviršiaus ir kt.).
DICHTOMATIK
Aukštos kokybės įvairaus profilio sandarikliai ir sandarinimo gaminiai velenų, pneumatikos ir hidraulinėms sistemoms.
DICHTA
Šveicarijos įmonė DICHTA S. A. gamina aukštos kokybės įvairaus profilio riebokšlius ir sandarinimo gaminius, naudodama tobulas gamybos technologijas. Turėdama 20 metų patirtį, ši kompanija yra pasaulinio lygio riebokšlių tiekėja, aptarnaujanti klientus visuose žemynuose. Gamyklos gaminama produkcija atitinka ISO 9002 kokybės sistemą. Pasaulinis platintojų tinklas užtikrina klientams greitą prekių pristatymą, netgi esant dideliems jų kiekiams.
GAPI
GAPI - siūlo platų guminių sandariklių asortimentą: 0-žiedai, guminės virvės, manžetai ir t.t.
KASTAS
KASTAS siūlo įvairų hidraulinių ir pnneumatinių sandarinimo elementų spektrą: stūmokliniai sandarikliai, riebokšliai, kreipiančiosios, purvo nuėmėjai, O-žiedai ir t.t.
TTO
TTO
Aukštos kokybės įvairaus profilio sandarikliai ir sandarinimo gaminiai velenų, pneumatikos ir hidraulinėms sistemoms.
OMEC MOTORS
OMEC Motors yra pramoninių elektros variklių gamintoja ir tiekėja, kurios pagrindinis biuras yra įsikūręs Nyderlanduose. OMEC varikliuose naudojami „Explorer“ tipo, ilgiau tarnaujantys, didesni guoliai, kuriuos reikia rečiau keisti – retesnės prastovos. Guoliai gali dirbti platesnės temperatūros diapazone (nuo -50°C iki +150°).
ABB
ABB
ABB yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.
Varvel
Varvel Group - per 60 metų kūrė ir tobulino reduktorius, variklius ir variatorius tinkamus naudoti įvairiose pramonės šakose.
Varvel gaminami moduliniai produktai yra itin universalūs ir gali būti pritaikomi įvairiose aplikacijose. Įvairūs priedai yra tinkami kelioms Varvel serijoms, todėl jas galima lengvai pritaikyti unikalioms sąlygoms.
ADASH
ADASH LTD. kuria ir gamina platų vibracijos matavimo prietaisų asortimentą. Prietaisai skirti mašinų vibracijos ir guolių sutepimo diagnostikai, besisukančių dalių balansavimui, nuolatiniam vibracijų stebėjimui, aptarnavimo veiklai. Prietaisuose gali būti įdiegtos netipinės matavimo funkcijos.
BEGA
BEGA SPECIAL TOOLS – gamina ir platina specialiuosius įrankius skirtus saugiam ir ekonomiškam guolių ir transmisijos dalių montavimui. Įrankiai pritaikyti naudoti gamybinės ir techninės priežiūros padaliniuose – vėjo jėgainių, geležinkelių, kasybos, plieno ir kt. pramonės šakose.
SAMOA
SAMOA projektuoja, gamina ir tiekia platų tepimo įrangos asortimentą. Pagal skirtingų techninių išteklių naudojimo plėtros ir gamybos produktus SAMOA grupės veikla yra skirstoma į tris sritis. Kiekvienai iš šių verslo sričių priklauso atitinkami produktų skyriai, kurie specializuojasi konkrečių produktų asortimento projektavime, kūrime ir gamyboje, remdamiesi technologine pažanga.
PIUSI
PIUSI gamina profesionalius, lengvai naudojamus, aukštos kokybės produktus skirtus kuro, tepalų ir įvairių skysčių perpylimui, matavimui ir dozavimui.
ORION
ORION projektuoja ir gamina kokybiškus produktus skirtus perpylimui, matavimui ir dozavimui, kurie plačiai naudojami automobilių remonto dirbtuvėse, gamyboje ir naftos perdirbimo įmonėse.
BADGER METER
BADGER METER sėkmingai tiekia skysčių apskaitos įrangą įvairioms pramonės sritims – slėgiminiuose, pusiau užpildytuose vamzdžiuose ir atviruose kanaluose. Asortimente platus skaitiklių pasirinkimas: elektromagnetiniai, diskiniai, turbininiai, ovaliniai krumpliaratiniai, ultragarsiniai.
GRACO
Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais, GRACO siūlo sistemas, produktus ir technologijas, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus. GRACO siūlo kokybišką ir pažangią apdailos, apsauginių ir sandarinimo medžiagų, klijų bei dažų išpurškimo įrangą. GRACO, nuolat tobulindama savo veiklą, ir ateityje siūlys novatoriškus ir pažangius sprendimus bei produktus.
PERMA
PERMA-TEC kuria ir gamina novatoriškas tepimo priemones ir technologijas. Vienkartinės ir daugiataškės tepimo sistemos iš PERMA-TEC sutinkamos visose pramonės šakose. PERMA-TEC – tai daugiau nei 40-ties metų patirtis, nuolatinis naujų idėjų įgyvendinimas, išskirtiniai sprendimai, kurie atitinka aukščiausius techninius reikalavimus.
BIJUR DELIMON
BIJUR DELIMON – kompanija pirmaujanti tepimo sistemų srityje. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą:
- centrinio tepimo daugiataškės sistemos
- alyvos išpurškimo sistemos
- cirkuliacinės sistemos
- industrinės aušinimo sistemos
- konvejerių grandinių tepimas
- geležinkelio mechanikos tepimas
STERTILKONI
STERTIL KONI kompanija gamina aukščiausios kokybės elektrohidraulinius automobilių keltuvus (nuo 2 iki 20 tonų keliamosios galios), atitinkančius visus ES ir saugumo reikalavimus. Kiekvienas keltuvas yra testuojamas 50 000 kartų su maksimalia apkrova. STERTIL KONI – tai modernaus serviso efektyvumo, saugumo ir kokybės garantas.
AC HYDRAULIC
AC HYDRAULIC siūlo platų sunkvežimių ir dirbtuvių hidraulinės kėlimo įrangos asortimentą, pasižymintį aukšta daniška kokybe. Siekiant užtikrinti produktų kokybę, kiekvienas įrenginys prieš išsiunčiant klientui yra papildomai tikrinamas.
ABAC
Kompanija ABAC (Italija) kuria ir gamina stūmoklinius ir sraigtinius kompresorius, suspausto oro reguliavimo, filtravimo ir aušinimo įrangą. ABAC kompresorių patikimumas, maži aptarnavimo kaštai ir efektyvus energijos sunaudojimas yra pagrindinis gamintojo prioritetas.
GUDE
GUDE – metalinių baldų gamintojas, savo asortimente siūlantis platų spintelių, stalų, vežimėlių ir kt. pasirinkimą.
STOREVAN
STOREVAN yra FAMI grupės padalinys, gaminantis komercinių transporto priemonių, besispecializuojančių statybos, žemės ūkio, pramonės, elektros gamybos aptarnavimo ir remonto srityse, technikos įrangą.
FAMI
FAMI SPA kompanija specializuojasi pramoninių įrengimų aptarnavimo, sandėliavimo ir priežiūros gaminių gamyboje. Asortimentą sudaro funkcinio dizaino ir aukšto patvarumo spintos detalėms ir įrankiams, darbo stalai, ergonomiška įranga serijinei gamybai, plastiko Multibox dėžės ir kt.
KSTOOLS
KS TOOLS – įrankių projektavimo, gamybos ir komplektavimo kompanija, siūlanti plačią rankinių įrankių, terkšlių, galvučių gamą: SOLINGEN, NEXUS, raktai GEARPLUS, replės GRIPFIX EXTREME, atsuktuvai ERGOTORQUE, videoskopai ULTIMATE VISION, bitukai TORSION POWER, galvutės SLIM POWER ir kt.
WEMAG
WEMAG yra viena žinomiausių įrankių komplektavimo kompanijų visame pasaulyje.

Ji atstovauja ir tiekia žinomiausių prerkinių ženklų įrankius - BOSCH, Format, Gedore, Hazet, Knipex, Mitutoyo, Kukko, V-Coil, Wiera, Wiha ir kt.
WIHA
Daugiau nei 75-erius metus, WIHA kuria ir gamina įrankius, palengvinančius kasdieninius darbus. Sujungdami tradicijas, inovaciją ir progresą WIHA užtvirtino savo poziciją tarp pasaulio rankinių įrankių gamintojų lyderių.
KNIPEX
KNIPEX - tai tradicinis šeimos verslas, gaminantis ir kuriantis reples ir kitus panašius produktus. Pasirinkę vieną produktą, KNIPEX atiduoda visą savo patirtį gamindami lengvai naudojamus, patikimus ir ilgalaikius įrankius.
BOSCH
BOSCH prekės ženklu pažymėti produktai pasižymi aukšta kokybe ir tikslumu. Įrankiai suprojektuoti profesionalų, skirti patogiam darbui įvairiomis sąlygomis.
NESTE OIL
NESTE OIL kompanija yra ne tik pati didžiausia kuro tiekėja, bet ir viena iš didžiausių alyvos gamintojų Šiaurės šalyse. Kuriant alyvą, atsižvelgiama į atšiaurias sąlygas, pasižyminčias dideliais sezoniniais temperatūros svyravimais. NESTE OIL kompanija siūlo platų alyvos asortimentą, tepalus, techninius skysčius bei transporto ir pramonės chemikalus.
MOBIL
MOBIL alyvos yra plačiai naudojamos įvairiose srityse ir pramonės šakose, užtikrindamos sklandų ir ilgalaikį judančių mechanizmų darbą. Dėl inovatyvių technologijų, darbo efektyvumo ir patikimumo, šiandien MOBIL vardas žinomas visame pasaulyje. Produktų kokybę įvertino daugelis žinomiausių pasaulyje automobilių ir įvairios įrangos gamintojų.
SHELL
SHELL – lyderis pasaulinėje rinkoje. SHELL specialistų naujausi mokslo ir technologijų pasiekimai padeda kompanijai įgyvendinti praktinius sprendimus bei sunkiausius pasaulio automobilių rinkos iššūkius.
TOTAL
TOTAL – ketvirta pagal dydį naftos ir dujų produktų kompanija pasaulyje. Per beveik amžių siekiančia veiklos istoriją, kompanija atrado, gamino ir tiekė produktus visame pasaulyje. TOTAL tepalai ir alyvos pasižymi nepriekaištinga kokybe ir patikimumu bei yra naudojami automobilių, cemento, chemijos, metalo, tekstilės, medienos ir kt. pramonės šakose.
PETRO CANADA
Per daugiau nei 30 veiklos metų PETRO CANADA kompanija sukūrė ir pagamino daugiau nei 350 pažangių pasaulinio lygio tepalų, alyvų ir specialiųjų skysčių rūšių. Kompanijos produktai naudojami visame pasaulyje ir pritaikomi bet kurioje pramonės šakoje.
BRUGAROLAS
BRUGAROLAS – chemijos pramonės kompanija, ilgą laiką gaminanti visų tipų tepalus, alyvas ir specialiuosius skysčius skirtus neribotam pramoninių įrenginių palaikymui. Kompanijos asortimentą apima daugiau nei 3000 gaminių skirtų bendram naudojimui, specialiam pritaikymui ir išskirtiniams atvejams realizuoti.
WEICON
WEICON – tai pramoninė chemija gamybai, remontui ir priežiūrai. Atnaujinta produktų gama, gamybinė patirtis, specializuoti įgūdžiai bei nuolatinis bendradarbiavimas su klientais lėmė, jog WEICON firminis ženklas tapo garsus universaliais sprendimais.
WEICON asortimentą sudaro:
- skystieji metalai
- struktūriniai klijai
- sriegių fiksatoriai
- hermetikai
- momentiniai klijai
- polimeriniai klijai
- silikonai
- techniniai purkštuvai
- tepalai
MOTIP
MOTIP prekės ženklu pažymėtos produkcijos asortimentas pasižymi aukšta kokybe. Savo asortimente siūlome Motip lakus, stabdžių valiklius (Brake cleaner), silikono purškalus, aerozolinius žymėjimo dažus ir kt.
QLEAN-TEC
QLEAN-TEC – profesionalių valymo ir švaros produktų gamintojas, tiekiantis universalų ir platų švaros priemonių ir komplektų asortimentą, skirtą visoms ūkio šakoms. QLEAN-TEC produktai skirstomi į tris kategorijas pagal naudojimo paskirtį:
R-Clean, skirti įstaigų ir gamybinių patalpų rinkai;
A-Clean pramoninio ir auto segmento plovikliai;
S-Clean valymo ir dezinfekavimo produktai, skirti maisto pramonei.
BIO-CIRCLE
BIO-CIRCLE - tai biotechnologijų įmonė, kurianti ir gaminanti tvarius, biologiškai skaidžius, aktyvius produktus jau daugiau nei 37-ius metus. BIO-CIRCLE produktai tinkami savo srities profesionalams, kurių poreikiai susiję su detalių, darbo įrankių, įrenginių švara ir net darbo procesais, kurių metu pakeičiamos agresyvios ir kenksmingos cheminės medžiagos.
JOHN KING
JOHN KING įmonė buvo įkurta 1926 m. Lidse, Anglijoje. Šiandien JOHN KING siūlo plačiausią konvejerių grandinių asortimentą ir gali pasiūlyti grandines įvairioms pramonės mechaninio apdorojimo reikmėms.