Kodėl svarbus pasyvavimas?

Kodėl svarbus pasyvavimas?

Elektrocheminė nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymo sistema SURFOX iš suvirintų terminio poveikio zonų saugiai ir greitai pašalina „perkaitimo žymes“, atspalvį - nepakeičiant pirminio paviršiaus ir atlieka pasyvaciją.

 

Kodėl svarbus pasyvavimas?

Dėl pasyvaus chromuoto oksido sluoksnio, kuris susiformuoja nerūdijančio plieno paviršiuje, jis tampa atsparus korozijai. Šio pasyvaus apsauginio sluoksnio formavimas vadinamas pasyvacija. Trintis, terminis poveikis sunaikina „apsauginį sluoksnį“ suvirinimo metu, todėl suvirintas plotas netenka apsaugos nuo korozijos.

Kai nerūdijančiame pliene esantis chromas sureaguoja su ore esančiu deguonimi, pradeda formuotis pasyvus chromo oksido sluoksnis. Siekiant, kad susiformuotų storas ir tolygus chromo sluoksnis, pirminės medžiagos paviršius turi būti visiškai švarus.

SURFOX sistema sujungia valymo elektros srove privalumus ir elektrolito tirpalo pasyvavimo savybes.

 

Pasyvinimo proceso pradžia

 

 

Naudojant SURFOX elektrocheminį paviršiaus apdorojimą, galima visiškai pakeisti toksiškas, sveikatai kenksmingas valymo rūgštis ir pastas. Paviršių valymas ir poliravimas našiais šepetėliais leidžia pasiekti puikių rezultatų išgaunant reikiamą blizgesį išsaugant pirminį paviršių jo nebraižant net ir sunkiai prieinamose vietose. Po to susidaro tolygus pasyvaus chromo oksido sluoksnis, kuris aspaugo nerūdijantį plieną nuo korozijos.

Patentuota suvirinimo siūlių valymo sistema SURFOX yra efektyvus būdas lengvai ir švelniai pašalinti dėmes po TIG, MIG ir taškinio suvirinimo iš nerūdijančio plieno elementų. Su SURFOX sistema paprasta atlikti valymą, poliravimą ir net paviršių ženklinimą.

 

 

Išskirtinės SURFOX savybės:

  • Efektyviai šalina nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių atspalvį atsiradusį nuo šiluminio poveikio, nekeičiant pirminės medžiagos paviršiaus.
  • Alternatyva kenksmingoms ėsdinimo pastoms.
  • Suformuoja pasyvųjį oksido sluoksnį, apsaugantį nerūdijantį plieną nuo korozijos.
  • Tolygiai valo ir pasyvuoja TIG, MIG, taškinio suvirinimo siūles iki 2 metrų per minutę greičiu.
  • Suvirinimo siūlių valymui skirti SURFOX elektrolitai sertifikuoti NSF, todėl tinkami naudoti maisto pramonėje.
  • Unikali pratekančių šepetėlių sistema užtikrina nuoseklų ir veiksmingą suvirinimo siūlių valymą.
  • Kintamosios ir nuolatinės srovės režimai, kuriuos galima lengvai perjungti į valymą, poliravimą, ženklinimą ir ėsdinimą.
  • Greitai keičiamas anglies pluošto šepetėlis sumažina prastovų laiką.