Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

Varvel sprendimai darbui esant žemai temperatūrai

Varvel grupė, vienas iš pirmųjų pasirinkimų jėgos perdavimo komponentams visame pasaulyje nuo 1955m., kuria produktus pasinaudodami savo ilgamete patirtimi tam, kad užtikrintų konkrečių kliento poreikių patenkinimą. Puikus tokių poreikių pavyzdys yra darbas situacijose, kur mechanizmai turi dirbti žemose temperatūrose. Tai yra ypatingai svarbus klausimas šaltesniame klimate arba patalpose, kuriose būtinas šaldymas. Tokių problemų sprendimui Varvel pataria naudoti tinkamus sandariklius ir lubrikantus, kurie garantuoja optimalius darbo rezultatus žemesnėse temperatūrose.

Tinkamas mechanizmo judančių dalių sutepimas ne tik garantuoja mažesnį nusidėvėjimą, tačiau ir sukuria tinkamą trintį, todėl teisingo lubrikanto pasirinkimas yra kritiškai svarbus elementas siekiant išlaikyti maksimalų mechanizmų našumą. 

Tinkamas žemos temperatūros lubrikantų ir sandariklių pasirinkimas užtikrina ilgesnį mechanizmų veikimo laiką, atliekamos funkcijos našumą ir sumažina prastovas. Renkantis įprastus ir žemoms temperatūroms neskirtus lubrikantus ir sandariklius, mechanizmai negali veikti optimaliai, ir esant ypatingai dideliam šalčiui gali sugadinti mechanizmą. 

Tinkamas sutepimo sistemos ir komponentų pasirinkimas sumažina remonto ir priežiūros kaštus ir prastovas, taigi mažina kaštus bendraja prasme. 

Papildomam efektyvumui užtikrinti Varvel grupė savo gaminamas pavarų dėžes ir reduktorius išleido žemai temperatūrai pritaikytas versijas. 

VARVEL produktų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą