Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

TIMKEN kokybė - ne tik žemėje

2020 metų liepos mėnesį bus skraidinamas naujas roveris į Marsą, kurio misija bus aptikti gyvybę mikrobiniame lygmenyje. Prie šios misijos sėkmės prisideda ir Džonas Reno (John Renaud), TIMKEN kompanijos vyresnysis inžinierius, kuris yra atsakingas dalies roverio guolių dizainą.  

Ankstesni Marso roveriai taip pat naudoja TIMKEN guolius. Curiousity, Spirit ir Opportunity roverių nusileidimo sistemoje, taip pat ir dabar veikiančio Curiousity roverio centrinėje stebulėje, leidžiančio atlikti analizę yra įmontuoti TIMKEN guoliai.

Kodėl būtent TIMKEN?

Atsakymas yra paprastas: 120 metų patirtis. Bet koks besisukantis mechanizmas naudoja guolius, nepaisant to ar jis žemėje ar atvirame kosmose. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad nesant galimybei pakeisti komponentų taip toli, kokybė tampa nepaskaičiuojamai svarbesnė. Net ir 2,5 mikronų dydžio nuokrypis gali nuspręsti ar guolis veiks ar ne. Vertinant Curiousity atvejį 2,5 milijardų dolerių ir aštuonių metų darbas galėjo nueiti per niek, vos nusileidus ant Marso paviršiaus, todėl patirtis ir technologijos ištobulinimas šioje srityje tampa vienu svarbiausių aspektų. Geriausias patirties įvertinimas – daugiau kaip šešis metus veikianti technologija, kuri tris kartus aplenkė savo numatytą tarnavimo laiką.

Vienas iš Jūsų įrangos tarnavimo laiką prailginančių pasirinkimų – TIMKEN guoliai. Daugiau apie technologinius sprendimus keliaujančius į Marsą skaitykite čia.

Timken produktų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą