Šventiniu laikotarpiu skatiname visus užsikrėsti gerumu

Šventiniu laikotarpiu skatiname visus užsikrėsti gerumu

Ignera kartu su „Dynami:t Energy Racing“ komanda lenktyninius automobilius iškeisti į krovininius furgonus švenčių periodu, tai jau tapo kasmetine tradicija. Šį kartą būtiniausiomis priemonėmis buvo aprūpinti "Kauno Hospiso Namai“.

Nors Šv. Kalėdos švenčiamos kartą per metus, „Kauno Hospiso Namų“ direktorė Kristina Krasko sako, kad jie jas švenčia kiekvieną mėnesį, nes pildo paskutiniuosius žmonių norus. „Hospisas“ kartu su savanorių komandomis prižiūri savimi pasirūpinti nebegalinčius senyvo amžiaus žmones, turi ir gana jaunų, tačiau itin sunkiai nepagydomomis ligomis sergančių pacientų.

Bendromis pastangomis „Kauno Hospiso Namams“ buvo nupirkta elektriniai vonios keltuvai, dideli higieninių priemonių bei vienkartinių sauskelnių ir paklodžių kiekiai. Apie planuojamą akciją „Ignerai“ pranešus savo socialiniame tinkle atsirado žmonių, kurie taip pat savo noru „Hospiso namams“ pirko ir savo pastangomis pristatė trūkstamus daiktus.

„Mūsų organizacijai yra itin svarbu vertybės – tvarumas, partnerystė, socialinis atsakingumas bei neabejingumas, būtent todėl stengiamės padėti kitoms organizacijoms, kurios šiuo įtemptu metu rūpinasi rizikos grupėmis, tarp jų ir senjorais. Džiaugiamės ir mūsų tiekėjais bei jų požiūriu, kurie vertina šias iniciatyvas ir mielai prie jų prisideda. Gera užkrėsti kitus gerumu ir skatinti tai daryti kuo dažniau. Juk šventės ateina tada, kai širdis yra kupina šilumos“, - sakė „Ignera Motion Solutins“ direktorius Mindaugas Isakas.  

Dėl griežto karantino Lietuvoje pristačius „Kauno Hospiso Namams“ priemones buvo apsieita be rankų paspaudimų ir gyvo kontakto. 

Visą šios ypatingos akcijos filmuką galite peržiūrėti čia: 


Atgal į naujienų sąrašą