SURFOX: elektrocheminis nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo siūlių valymas

SURFOX: elektrocheminis nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo siūlių valymas

Norint užtikrinti aukštą suvirinimo darbų kokybę ir jų ilgaamžiškumą, itin svarbu tinkamai prižiūrėti suvirinimo siūles. Tradiciniai ėsdinimo metodai gali turėti neigiamų pasekmių aplinkai ir naudotojų sveikatai.

Tačiau šiandien tradicinius metodus keičia SURFOX prietaisai  – elektrocheminiai įrenginiai, kurie suteikia saugų ir efektyvų nerūdijančio plieno bei aliuminio suvirinimo siūlių valymo sprendimą, pagerindami suvirinimo darbų kokybę ir ilgaamžiškumą.

 

SURFOX 305: galinga ir saugi suvirinimo siūlių valymo sistema, kuri užtikrina ekonomišką nerūdijančio plieno MIG, TIG ir taškinių siūlių valymą ir pasyvavimą

Šis įrenginys buvo specialiai sukurtas tam, kad valytų nerūdijančio plieno suvirinimo siūles. Šiuo įrenginiu naudojant specialius ženklinimo rinkinius, galima žymėti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius, dėti logotipus, serijos numerius, partijos numerius ir pan. Tai yra patvarus įrenginys, sukurtas kasdieniam naudojimui.

SURFOX 205: pramoninė nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymo sistema

SURFOX 205 yra pramoninė nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymo sistema, kuri pasižymi saugos ir našumo ypatybėmis. Šios savybės sumažina eksploatacinių medžiagų naudojimą ir užtikrina ekonomišką nerūdijančio plieno suvirinimo siūlių valymą bei pasyvavimą. SURFOX 205 yra sukurtas valyti nerūdijančio plieno TIG ir taškines siūles, arba MIG, TIG ir taškines aliuminio siūles. Be to, naudojant specialius ženklinimo rinkinius (parduodamus atskirai), galima pažymėti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius. Tai yra įrenginys, sukurtas kasdieniam naudojimui.

SURFOX MINI Generation 5: ergonomiškas ir patogus įrenginys smulkiems darbams

Tai ergonomiškas įrenginys su nustatoma kintama galia, kuri užtikrina nepriekaištingą net ir pačių subtiliausių paviršių apdailą. Šiame įrenginyje naudojami pakartotinai elektrolitu užpildomi buteliukai, kad įrenginys būtų lengvas ir patogus nešioti. SURFOX MINI Generation 5 puikiai tinka remontui, taisymui ar smulkiems darbams. Šiuo atnaujintu įrenginiu galima valyti TIG arba taškines nerūdijančio plieno ir MIG, TIG arba taškines aliuminio siūles. Jis taip pat gali pažymėti nerūdijančio plieno, aliuminio ir titano paviršius naudojant SURFOX ženklinimo rinkinį.

 

Visi šie SURFOX įrenginiai yra sukurti, atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir suteikia efektyvų būdą valyti ir pasyvuoti nerūdijančio plieno suvirinimo siūles bei žymėti paviršius. Jie taip pat prisideda prie ilgaamžiškumo ir atsparumo korozijai, todėl tampa nepakeičiamais įrankiais tiek pramonėje, tiek kasdieniniuose smulkiuose darbuose.

Atgal į naujienų sąrašą