Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

Stertil-koni keltuvai - sprendimas jūsų technikos priežiūrai

Stertil-koni priklauso Stertil grupei, kuri gamina keltuvus sunkiai technikai, laivų pakrovimui bei teikia aptarnavimo paslaugas produktams. Stertil-koni yra divizija, gaminanti keltuvus automobiliams, sunkvėžiamiams, sunkiosioms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, viešajam transportui ir kitoms žemės transporto priemonėms. 

Stertil grupės būstinė yra Olandijoje, kur yra kuriami ir tobulinami grupės produktai siekiant sukurti technologiškai pažengusius ir kokybiškus įrenginius. Savo produkciją Stertil grupė parduoda visame pasaulyje per filialus Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstyjose ir Azijoje. Siekdami pateikti pilną prekių asortimentą Stertil grupė naudoja distributorius ir partnerius, kuriems padeda įmonės darbuotojai, galintys įdiegti, remontuoti ir kitaip prižiūrėti įrangą.

Žemiau pateikiamas video įrašas parodo kaip naudojantis Stertil-Koni įranga galima atlikti žemės ūkio įrengimų techninę priežiūrą sutaupant vietą ir laiką. 

Kreipkitės į mūsų technikos grupę ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamus įrangos sprendimus, įvertindami kiekvieną aspektą ir mažas detales pagal Jūsų poreikius.
Kontaktus rasite čia.

Stertil-koni keltuvų bei jų detalių/aksesuarų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą