Šiandien JOHN KING siūlo plačiausią iš visų gamintojų konvejerių grandinių asortimentą

Šiandien JOHN KING siūlo plačiausią iš visų gamintojų konvejerių grandinių asortimentą

JOHN KING yra 1926 m. įkurta šeimos gamybos įmonė, kurioje dirba jau penktoji šeimos karta.

Įmonė savo veiklą pradėjo nuo guolių, skirtų anglių kasyklų šachtų vamzdžiams, gamybos. Plėtra prasidėjo sparčiai mechanizuojant kasyklas ir atsiradus transportavimo įrangos poreikiui, kuriame ir buvo naudojamos GRANDINĖS.

Per pastarąjį dešimtmetį bendrovė labai išaugo. JOHN KING savo veiklą vykdo penkiose pasaulio vietose ir eksportuoja MECHANINIO TRANSPORTAVIMO ĮRANGĄ į daugiau kaip 65 šalis.

Šiandien JOHN KING siūlo plačiausią iš visų gamintojų konvejerių grandinių asortimentą, todėl jie yra unikalūs tuo, kad gali pasiūlyti begalę grandinių tipų, pagamintų iš įvairių medžiagų ir konstrukcijų, skirtų įvairioms pramonės mechaninio apdorojimo sritims: medienos pramonei, žemės ūkiui, maisto pramonei, vandens valymo įrenginiams, kalnakasybai ir kt.

JOHN KING - saugiai, efektyviai ir nuosekliai gamina aukštos kokybės gaminius bei sprendimus, kurie pranoksta mūsų klientų lūkesčius.

 

 

Medienos pramonė yra viena iš pagrindinių pramonės šakų, kurioms JOHN KING CHAINS gamina ir tiekia grandines. Įmonė aptarnauja viso spektro medienos gaminių gamintojus, net ir medžio drožlių plokštes gaminančias įmones.

Lentpjūvėse naudojamos įvairios grandinės - populiariausios M serijos ir FV serijos pagal Din 8167 ir Din 8165. Galimi įvairūs priedai F, K, L, G ir jų priedai. Be to, JOHN KING CHAINS gali pasiūlyti ir skandinavišką standartą SMS1698.

Kita populiari grupė yra platus, „dantyto“ medienos transportavimo grandinių, asortimentas pagal BS ir ASA standartus. Jie pateikiami JOHN KING transmisijos grandinių kataloguose:

• BS standartas: https://www.johnkingchains.com/.../british-standard.../

• ASA standartas: https://www.johnkingchains.com/.../american-standard.../

Taip pat siūlomos padidinto žingsnio, specializuotos, su įvairiais priedais grandinės.

Esant tokiam plačiam pasirinkimui, tikrai galima pasimesti, tad Jums tinkamiausią grandinę/s padės išsirinkti IGNERA specialistai.

 

 

Visame pasaulyje žinoma ir vertinama amerikietiško stiliaus kepimo sistema, naudojama beveik visų rūšių kepiniams, nesvarbu ar kepama skardoje, ar keptuvėje.

Bene garsiausias šios gamybos sistemos produktas yra bandelių gamyba amerikietiškiems mėsainiams, kurių skonį žino ir vertina visas pasaulis.

JOHN KING tiesiogiai prisideda prie šio nuostabaus skonio kūrimo, nes gamina visas pagrindines "Proofer ir Oven" grandines ir gali pilnai aptarnauti Jūsų kepyklą. 

O kol Jūs rinksitės savo mėgstamiausią mėsainį, IGNEROS konsultantai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkantį sprendimą.

JOHN KING produktai yra aukščiausios kokybės, o siūlomi sprendimai nuolatos viršija lūkesčius, tai patvirtintų JOHN KING klientai visame pasaulyje.

JOHN KING - tai plačiausias visų tipų konvejerių grandinių asortimentas rinkoje. Milžiniškas grandinių tipų pasirinkimas, kurios pagamintos iš įvairių medžiagų. Unikali JOHN KING grandinių konstrukcijų įvairovė ir sprendimai, skirti įvairioms pramonės mechaninio apdorojimo sritims: medienos pramonei, žemės ūkiui, maisto pramonei, vandens valymo įrenginiams, kalnakasybai ir kt., užtikrina, kad JOHN KING vardą žino ir vertina įvairiausių pramonės ir gamybos sričių atstovai visame pasaulyje.

IGNERA specialistai glaudžiai bendradarbiauja su JOHN KING Chain inžinierių komanda, kad galėtų teikti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą ir inžinerinį palaikymą.

 

 

 

Atgal į naujienų sąrašą