Ši partnerystė su „Dynami:t Energy Racing" mums yra ypatinga, keturi metai nepamirštamos patirties „AURUM 1006 km" lenktynėse.

Ši partnerystė su „Dynami:t Energy Racing" mums yra ypatinga, keturi metai nepamirštamos patirties „AURUM 1006 km" lenktynėse.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši partnerystė su Dynami:t Energy Racing mums yra ypatinga. 

Keturi metai nepamirštamos patirties, emocijų ir benzino kvapo.

Šie metai mums yra išskirtiniai, nes pasitikėjimu paremta partnerystė atnešė naują partnerį – Bio Circle Balticum.

Dabar mes dar stipresni ir galime daugiau.

 

 

Jau 4 metus iš eilės esame „IGNERA & BIO-CIRCLE by DYNAMIT“ komandos generalinis rėmėjas IŠSKIRTINIAME lenktynių maratone – „AURUM 1006 km POWERED by HANKOOK“. Artėjant šių metų lenktynėms, kalbiname komandos lenktynininką, mūsų ilgametį partnerį – Mantą Matukaitį:

- Kaip atsidūrėte lenktynėse, kokia buvo Jūsų pradžia?

- Nuo senų laikų dalyvavau įvairiose mėgėjiškose lenktynėse. Kai pradėjau dirbti „VOLFAS ENGELMAN“, pas mane atėjo du ralio grandai: dabartinis Kauno autoklubo vadovas Aleksandras Dainys ir Dovilas Čiutelė - legendinis ralistas, kuris lenktyniaudavo su Žiguliais. Jie pasiūlė paremti jų ekipažą 1006 km lenktynėse, bet aš atsisakiau. Tačiau jie nepasidavė, pasidomėjo apie mano pomėgius ir atvyko antrą kartą bei pasiūlė man važiuoti kartu su jais. Kadangi nuo paauglystės domėjausi lenktynėm, gavus tokį pasiūlymą iš karto „užvirė kraujas“. Sutikau su pasiūlymu. Įtikinau vadovybę kokiam prekės ženklui tiktų ši reklama ir pradėjom intensyvias treniruotes su senu BMW tris kartus per savaitę - Kačerginėje.

- Taip sudalyvavau pirmose lenktynėse. Savo klasėje iš 7 dalyvavusių automobilių laimėjome trečią vietą, turėjome galimybę užlipti ant podiumo. Po tų lenktynių „įsmigo didžiulis kalbys į nugarą“ ir ieškojau naujų galimybių kaip tai toliau pratęsti.

- Ar turite pomėgių, veiklų be lenktynių?

- Man labai pasisekė, kad darau tai, ką mėgstu. Tai yra mano darbas – marketingas. Labai mėgstu alų, tai yra produktas su kuriuo dirbu. Ir labai mėgstu automobilius, tačiau pagrindinę vietą užima šeima ir draugai. Pastaruoju metu pradėjau kolekcionuoti automobilių modeliukus. Masteliu 1:18 šiuo metu turiu apie 60 vnt. modeliukų. Surinkau visų kartų CORVETTE modelius nuo pirmos iki aštuntos. Turiu savo LAMBORGHINI kopiją, turimo geltono CORVETTE automobilio modeliuką. Daug mūsų šeimoje vyksta veiksmo „aplink“ lenktynes t. y., įvairūs automobilių bendruomenių susitikimai bei lenktynės. Kai tik turim laisvo laiko, sėdam į automobilius ir važiuojam susitikti su bendraminčiais.

 

 

- Šių metų IGNERA šūkis yra: PATIRTIS. PARTNERYSTĖ. PASITIKĖJIMAS. Ką Jums reiškia šie žodžiai?

-Tai labai teisingi trys žodžiai. Aš tik juos šiek tek perdėliočiau - PATIRTIS. PASITIKĖJIMAS. PARTNERYSTĖ. Patirtis „gimdo“ pasitikėjimą, po kurio atsiranda partnerystė ir jei partnerystė yra abiem pusėm naudinga, tai pasitikėjimas išlieka. Pasitikėjimas - vienas svarbiausių žodžių mano gyvenime. Jeigu jis yra tai tiek šeimoj, tiek darbe, tiek hobiuose gali įvykti daug nuostabių dalykų, nes tada tu gali pasitikėdamas žmogumi ar klientu atiduoti jam tam tikro sprendimo laisvę, nusiimti naštą nuo savęs. Ir šitame pasaulyje pilname streso, pasitikėjimas yra vienas iš tų dalykų, kuris jį mažina.

- PASITIKĖJIMAS lenktynių metu komanda ir vadovu yra visa ko branduolys lenktynėse. Tam tikrų sprendimų tu nekvestionuoji, jeigu vadovas taip pasakė, nusprendė, tai reiškia jis išanalizavo duomenis, pasitarė bei mato pilnesnę situaciją, nei tu važiuodamas viduje automobilio. Ir tu net neklausinėdamas darai tai, ką tau pasakė ir čia yra vienas aukščiausių pasitikėjimo lygių komandoje.

- Žmonės labai dažnai sako, kad jaunas žmogus bus kūrybingesnis. Mano nuomone, kad PATIRTIS ir kūryba labai stipriai susiję dalykai, nes PATIRTIS „gimdo“ kryptingą vaisingą kūrybą. PATIRTIES dėka, mes atmetam daug sprendimų, kurie galbūt būtų neveiksmingi ir mes tai žinome iš ankstesnės PATIRTIES. Tai „gimdo“ kūrybiškus sprendimus, kurie turi daug daugiau potencialo. Man šie du žodžiai - PATIRTIS ir kūryba - labai susiję, nes tai man aktualu mano darbe.

- Aš netikiu trumpalaike PARTNERYSTE. Jeigu tu nesi pasiruošęs būti bent du, tris metus su projektu, partneriu ar veikla, tai net neverta į tai „veltis“. Tiek asmeniškai savo darbe, tiek lenktynėse aš stengiuosi kuo ilgiau išlaikyti tuos pačius partnerius, net jei kartais yra kažkas iš konkurentų, kas pasiūlytų daugiau. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos vertinu - tai stabilumas, ilgalaikiškumas, nes tik tokiuose projektuose kaip mūsų atsiranda vaisiai ir jie tikrai neatsiranda po pirmų metų ar po antrų metų. Partnerystė labai koreliuojasi su ilgalaikiškumu, jeigu jis yra, atsiranda stabilumas, o tada ir savitarpio supratimas, kai žmonės supranta vienas kitą iš pusės žodžio ir tuomet gali įvykti labai daug gražių dalykų.

 

 

- Ką Jums reiškia noras nugalėti, komandinis darbas?

- Noras laimėti yra užkoduotas pas kiekvieną sportininką. Tai pagrindinė motyvacija išbėgt į aikštelę ar išvažiuot į trasą. Juk pasivažinėti galima ir šiaip paprastai gatvėje, o trasoje norisi nugalėti visus. Jei tai nepavyksta galima susirasti konkretų priešininką, prieš kurį tu nori būti greitesnis. O paskutinis dalykas yra kova su savimi. Jeigu tu nugalėjai save, padarei viską ką galėjai, bet galbūt atvažiavai ne toje pozicijoje, kurioje tikėjaisi, tai bent jau esi ramus, kad įveikei save. Mano vaikystės herojus sakė: „Jeigu tu neturi noro atvažiuoti pirmas, tu nesi lenktynininkas“. Šioje vietoje galiu tik jam pritarti.

- Žiūrovas, žiūrėdamas iš šono, mato tik automobilį ir vairuotoją, kuris sėdi už vairo, tačiau ypač automobilių sporte būtent ilgo nuotolio lenktynėse vairuotojas yra tik mechanizmo dalis. Visą mechanizmą užsuka didžiulė komanda. Mūsų visą komandą „AURUM 1006 km POWERED by HANKOOK“ lenktynėse sudarys apie 20 žmonių t. y., mechanikai, inžinieriai, vairuotojai, komandos vadovai, komandos vadyba, kuri padeda vadovui analizuoti informaciją ir ją pateikia vadovui, analitikai ir komanda, kuri stovi už kadro ir rūpinasi svečiais, rėmėjų komfortu. Taip pat medija komanda, kuri visa tai įamžina, kad mes turėtume ką parodyti apie save ir galėtume komunikuoti socialiniuose tinkluose. Visa tai yra didelis darbas, kuris yra nematomas. Be viso šito vairuotojas neišvažiuotų į lenktynes. Čia ir susiduria tie trys dalykai. Didžiulis PASITKĖJIMAS, nes jeigu nepasitikėsi mechaniku, tai tu gali galvoti, kad kažkuriam posūky nesuveiks stabdžiai arba nukris ratas, bet jeigu tu taip galvosi, nepasieksi jokio rezultato. PASITIKĖJIMAS turi būti šimtu procentų ir visais. PARTNERYSTĖ čia labai svarbu, mes visi kartu siekiame bendro rezultato. Kiekvienas čia atsineša dalelę savo PATIRTIES ir kartu sudėjus visų komandos narių PATIRTIS, gaunasi didelis žinių bagažas. Mūsų komanda ir ilgo nuotolio lenktynės yra komandinio darbo etalonas.

 

 

 

Atgal į naujienų sąrašą