Rugsėjo mėnesį komunikavome apie ABB prekės ženklą

Rugsėjo mėnesį komunikavome apie ABB prekės ženklą

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo mėnuo, naujas prekės ženklas ir gamintojas, kurį didžiuojamės atstovaudami, džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums bei supažindinti iš arčiau.

ABB yra pirmaujanti pasaulinė technologijų įmonė, kuri skatina visuomenės ir pramonės transformaciją, siekiant produktyvesnės, tvaresnės ateities. Sujungdama savo programinę įrangą su savo elektrifikavimo, automatikos ir pramonės produktais - ABB praplečia technologijų ribas tam, kad našumą ir efektyvumo supratimą pakeltų į naują l

  • Įmonė su daugiau nei 130 metų trunkančia meistriškumo istorija.
  • Įmonė kurioje dirba daugiau nei 105 tūkstančiai talentingų darbuotojų.
  • Įmonė, kuri savo atstovybes įkūrusi daugiau - nei 100 pasaulio šalių.
  • Įmonė kurios veikla ir strategija paremta aiškiomis vertybėmis.
  • Įmonė, kurios tikslas - klestinti ir tvaresnė ateitis.

Su ABB ir Jūs galite ne tik optimizuoti ir efektyviau naudoti Jūsų vartojamą elektros energiją, bet ir prisidėti prie tvaresnės bei švaresnės ateities.

  • Elektros varikliai sunaudoja daugiau nei 45% pasaulio elektros energijos.
  • Iki 2040 m. visame pasaulyje naudojamų elektros variklių skaičius padvigubės.
  • Pritaikius didelio efektyvumo variklių sistemas, pasaulinis elektros suvartojimas sumažėtų iki 10%.
  • Pakeitus tik vieną variklį efektyvesniu, gali pasikeisti labai daug.

 

Visada smagu ir visada džiaugiamės, kai su mūsų atstovaujamu gamintoju randame daugiau - nei tik verslo partnerystę. Visada smagu kai partnerystę jungia ir stiprina bendros vertybės ir bendra aistra. Automobilių sportas, automobilių lenktynės yra aistra, kuri jungia mus ir ABB kompaniją. Tvarumo ir švaresnės ateities idėja yra bendra mūsų ir ABB įmonės vertybė.

Jau eilę metų ABB yra „Formula E" pasaulio čempionato rėmėjas, lenktynių, kuriose lenktyniauja tik elektra varomi lenktyniniai bolidai. Čempionatas taip ir vadinasi - „ABB FIA Formula E World Championship". 11 komandų, 22 vairuotojai, 10 lenktynių etapų vykstančių visame pasaulyje ir tik vienas nugalėtojas.

Aistra, azartas, ateities technologijos, kurias galite pamatyti jau dabar, lenktynės, kurios kasmet pritraukia vis daugiau žiūrovų ir kelia vis daugiau susidomėjimo - visame pasaulyje. Su elektrifikacijos augimu šios lenktynės nėra kažkas tolimo, tai yra ateitis, kuri yra jau visai čia pat.

Tvarumas, ekologija ir švaresnė bei tvaresne ateitis yra vertybės, kurias labai aiškiai deklaruoja ABB įmonė pasirinkdama būti „Fromula E" pagrindiniu partneriu. Būtent šiomis vertybėmis yra paremta visa „Formula E" lenktynių koncepcija ir idėja.

Būtent šios vertybės ir aistra lenktynėms yra tai, kas stiprina mūsų ir ABB įmonės partnerystę, pakeldama ją į naują lygį, kur inovatyvios ir tvarios idėjos apie geresnę ir tvaresnę ateitį tampa pamatu mūsų bei ABB įmonės partnerystei. Partnerystei, kuri peržengia įprastas ribas, partnerystei, kuri yra vienu žingsniu priekyje, partnerystei, kuri kuria ateitį čia ir dabar.

Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami tokius partnerius ir nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie ateities kūrimo ir Jus.

 

 

Tarptautinė energetikos agentūra, bendradarbiaudama su viso pasaulio šalimis, siekia formuoti saugios ir tvarios ateities energetikos politiką.

ABB elektros varikliai pasižymi aukščiausiu energijos vartojimo efektyvumo lygiu, atlieka labai svarbų vaidmenį tiek mažinant energijos suvartojimą visame pasaulyje, tiek mažinant CO2 emisiją.

Europos Sąjungos planas - pasiekti energijos vartojimo efektyvumo ir CO2 emisijos tikslus, sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir apriboti vidutinės pasaulinės temperatūros kilimą iki 1,5 °C.

ABB jau DABAR siūlo tvarius sprendimus, kurie mažina neigiamą įtaką klimatui.

 

 

Užplūsta daugybė gerų emocijų, po rugsėjo 28 dieną įvykusių mokymų, kuriuos organizavome su savo partneriu, elektros variklių gamintoju - įmone ABB.

Į renginį susirinko mūsų klientai iš 50 didžiausių Lietuvos įmonių, kuriems ypatingai aktuali tema šiandien - elektros energijos kaštų taupymas ir optimizavimas.

Renginio metu pristatėme produktus ir sprendimus, kurie padės optimizuoti ir kontroliuoti Jūsų elektros energijos sąnaudas.

Tikime, kad mokymai suteikė, daug vertingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti savo kasdienėje veikloje.

Džiaugiamės dideliu klientų įsitraukimu į praktines užduotis, tai rodo, kad mūsų dalinimasis žiniomis ir patirtimi ne tik stiprina mūsų partnerystę, bet ir prisidedame prie abipusio tobulėjimo, kuris veda Sėkmės link!

 

 

ABB turi viską, ko reikia, kad padėtų kiekvienai pramonės šakai ir pritaikymui pasiekti naują efektyvumo ir energijos taupymo lygį, net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Derinant geriausias turimas medžiagas su aukščiausios kokybės technologijomis, elektros varikliai ir generatoriai yra sukurti taip, kad veiktų patikimai, kad ir koks sudėtingas procesas ar pritaikymas būtų, ir kad jų gyvavimo ciklo sąnaudos būtų mažos.

ABB elektrifikacijos verslo inovatyvūs sprendimai visuomet yra priekyje. Šiandien kuriama saugi, išmani ir tvari elektrifikacijos ateitis.

Didžiuojamės turėdami stiprų partnerį ir galėdami surengti IŠSKIRTINIUS mokymus savo klientams.

Mes taupome energiją, kiekvieną dieną. 

 

Atgal į naujienų sąrašą