REVOLIUCIJA DETALIŲ PLOVIME

REVOLIUCIJA DETALIŲ PLOVIME

 

 

Didžiuojamės, galėdami pristatyti naują IGNERA partnerį - ateities įmonę BIO-CIRCLE.

Jau kurį laiką intensyviai dirbome, kad šį mėnesį galėtume oficialiai paskelbti apie mūsų partnerystę.

Jaučiamės stipresni, papildę IGNERA prekių krepšelį ilgai ieškotais produktais, kurie mums leis būti dar arčiau Jūsų. 

Kodėl BIO-CIRCLE?

BIO-CIRCLE - tai biotechnologijų įmonė, kurianti ir gaminanti tvarius, biologiškai skaidžius, aktyvius produktus jau daugiau nei 37-ius metus.

BIO-CIRCLE produktai tinkami savo srities profesionalams, kurių poreikiai susiję su detalių, darbo įrankių, įrenginių švara ir net darbo procesais, kurių metu pakeičiamos agresyvios ir kenksmingos cheminės medžiagos.

BIO-CIRCLE - stiprus ir turintis tarptautinį pripažinimą prekinis ženklas. 

• Jų prekių asortimentas gausus unikalių ir inovatyvių produktų.

• Lietuvoje veikia moderni gamykla, užtikrinanti aukštą produktų kokybę.

• Lietuvos laboratorija turi visas kompetencijas ir galimybes kurti Jums reikalingus išskirtinius produktus.

Šį mėnesį pristatėme  BIO-CIRCLE priemones ir įrenginius, kurių poveikis ir veikimas grįstas EFEKTYVUMU - TVARUMU – KOKYBE!

 

PRISTATĖME REVOLIUCIJĄ DETALIŲ PLOVIME!

 

Naudojant BIO-CIRCLE GT detalių plovimo sistemą, maksimaliai lengvai nuriebalinsite ir nuplausite įvairiausio dydžio dalis, detales, velenus, riebokšlius, guolius ir t.t., nenaudojant tirpiklių ir skiediklių.

BIO-CIRCLE GT plovimo įrenginys, kartu su inovatyviu pakartotinio naudojimo plovikliu BIO-CIRCLE L Evo, praturtintu mikroorganizmais, užtikrins, kad detalės būtų nuvalytos ne tik profesionaliai ir greitai, bet ir be kenksmingo poveikio darbuotojų sveikatai, aplinkai.

Mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią detalių plovimo sistemą BIO-CIRCLE GT Compact arba BIO-CIRCLE GT Maxi.

 

 

Maksimali detalių švara dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiama! 

 

Naudojant BIO-CIRCLE GT detalių plovimo įrenginį kartu su BIO-CIRCLE L EVO - mažai putojančiu plovikliu su mikroorganizmais. Efektyviai nuplausite aliuminį, cinkuotus paviršius, spalvotuosius metalus, plieną, nerūdijantį plieną ir plastiką.

Dėl unikalios valymo formulės, praturtintos mikroorganizmais, ploviklis naudojamas pakartotinai, o Jūsų detalių plovimo įrenginių veikimo laikas gali būti ženkliai pailgintas.

Ploviklyje esantys mikroorganizmai be vargo suskaido alyvą bei tepalus į CO2 ir vandenį, todėl Jums nereikia nieko papildomai šalinti, nes BIO-CIRCLE L EVO pats save „išsivalo“ nuo tepalų.

 

 

Bio-Circle GT detalių plovimo sistema susideda iš detalių plovimo įrenginio ir specialiai sukurto ploviklio su mikroorganizmais.

Ši sistema - tai ilgalaikis ir efektyvus sprendimas, skirtas nuplauti tepalus, alyvą, riebalus ir kitus nešvarumus, kuriuos Bio-Circle L Evo ploviklyje esantys mikroorganizmai suskaido į CO2 ir vandenį.

Bio-Circle GT įrenginiai dėl ergonomiškos konstrukcijos yra stabilūs, plaunant net ir sunkias detales.

Ši sistema yra puiki alternatyva įprastiems detalių plovimo įrenginiams ir agresyviems valikliams (tirpikliams, skiedikliams, žibalui, benzinui ir t.t.).

Įrenginyje įmontuotas valdymo blokas su siurbliuku - ploviklio cirkuliacijai, kaitinimo elementu - ploviklio temperatūros palaikymui, ploviklio lygio matuokliu, aeratoriumi (ploviklio prisotinimui deguonimi).

Standartinę komplektaciją sudaro 3-jų lygių filtrų komplektas, plovimui skirtas pratekantis šepetėlis bei lanksti žarnelė.

Plovimo vonelės sienelės yra dvigubos ir turi izoliacinį poveikį, todėl sumažėja šilumos nuostoliai.

 

 

Biologiškai atsinaujinantys skysčiai – tai ploviklių ateitis!

 

Tokie skysčiai savo sudėtyje turi gyvų mikroorganizmų, kurie skaido alyvą, tepalus, riebalus ir kitus organinius teršalus į vandenį ir anglies dioksidą.

Todėl biologiškai aktyvūs valikliai gali būti naudojami pakartotinai ir ilgai išlaikyti valymo galią.

Naudojant ploviklius su mikroorganizmais, detalių plovimo įrenginių prastovos sutrumpėja daugiau nei 2 savaites per metus!

 

 

 

 

Atgal į naujienų sąrašą