Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

PIUSI DELPHIN PRO IBC

Delphin Pro IBC yra kompaktiškas ir profesionalus sprendimas, skirtas fiksuotai AdBlue® pildymo stotelei. Delphin Pro IBC turi visas Delphin Pro AC ypatybes ir yra tinkamas naudoti esant didesniam AdBlue® išpilstymo kiekiui. 

Delphin Pro IBC priedai:

  • Ergonomiška laikiklių sistema, leidžianti pakabinti Delphin Pro IBC ant IBC talpų, taip garantuojant saugumą ir patikimumą, dėka užsirankinčių laikiklių sistemos. Integruota rankena, leidžia saugiai ir patogiai įrangą nuimti/perkelti. 
  • Laikiklis, skirtas montuoti ant sienos, leidžia Delphin Pro IBC pritaisyti ant vertikalių paviršių. Taip yra užtikrinamas stabilumas ir teisingas įrangos tvirtinimas, kuris užtikrina nepertraukiamą įrangos naudojimą.
  • Lygi įrangos apačia, yra sukurta taip, kad Delphin Pro IBC gali būti stabiliai padedamas ant žemės IBC talpos keitimo ar kitų operacijų metu.
  • Kablys, skirtas suvinioti žarnai.

Techninės specifikacijos: 

  • Tėkmės greitis: 2 – 11 l/min
  • Įtampa: AC 230 V

Daugiau PIUSI produktų ir galimybę užsisakyti PIUSI Delphin PRO ar kitą įrangą, Jums suteiks mūsų techninių projektų grupės darbuotojai: http://www.ignera.lt/lt/kontaktai

PIUSI produktų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą