Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

perma LUBE BOOK – Tik trys žingsniai iki optimalaus įrengimų sutepimo.

  • Sutepimo taškų nustatymas
    Pirmasis žingsnis nusako tepimo taškų vietą, sprendžiant pagal industriją ir naudojimo tipą.
  • Montavimo būdo nustatymas
    Antrasis žingsnis nurodo montavimo metodus, pritaikytus pagal aplinką. Knygoje esantis testas sufleruoja kaip tinkamai montuoti įrengimus - tiesiogiai ar nuotoliniu būdu. 
  • Perma tepimo sistemų bei lubrikantų pasirinkimas
    Trečiasis žingsnis padeda pasirinkti tinkamą tepimo sistemą, vieno ar kelių taškų tepimą ir tinkamiausią lubrikantą teisingai sutepti Jūsų įrengimus. 

Naujienos pateikiamos perma LUBE BOOK

Standartinis perma'os produktų asortimentas buvo pralėstas perma FUTURA PLUS tepimo sistemų serija skirta tepimui su išankstiniu nustatymu. Taip pat ir perma FLEX PLUS serija, specialiai sukurta naudoti chemijos, vaistų ir maisto pramonėse.


Visokeriopa pagalba vartotojams

perma LUBE BOOK yra kur kas daugiau nei įvairių sprendimų apžvalga skirta kelioms skirtingoms pramonės šakoms. Joje pristatomi skaitmeniniai sprendimai skirti nustatyti tinkamą sutepimo dažnį, ir skaitmenis tepimo taškų valdiklį. Taip pat, siūlomi praktiški patarimai palengvinti darbą, tinkamai pasiruošti, aktyvuoti ir sumontuoti tepimo įrangą.

perma produktų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.


 

Atgal į naujienų sąrašą