Parodos "Ką pasėsi 2022" akimirkos

Parodos "Ką pasėsi 2022" akimirkos

Visada buvome įpratę laukti ankstyvo pavasario bei parodos „Ką pasėsi 2021”, kurios metu džiaugdavomės galėdami tiesiogiai pabendrauti su savo esamais bei potencialiais klientais, priminti jiems apie mūsų produktus ir paklausti kaip jiems sekasi.
Žinoma, 2021 metais pandeminė situacija buvo pakeitusi šiuos planus, kadangi paroda vyko rudenį, todėl 2022 metų ypatingai laukėme, nes paroda grįžo į savo įprastą laiką.
Labai džiaugiamės, kai ne tik stendų, bet ir dalyvių gausa buvo ženkliai didesnė.

Mūsų stende galėjote rasti įvairių produktų – nuo guolių iki konvejerinių juostų bei įrangos monitoringo sistemų, todėl norime pasidalinti akimirkomis su Jumis bei papasakoti apie mūsų pristatytus prekinius ženklus šiek tiek daugiau.


Vienas iš pristatytų prekinių ženklų – tai FKL Serbia. Vienas iš rinkos lyderių, tiekiančių įvairius guolius bei kitus mechanikos komponentus žemės ūkio bei kitoms pramonės sritims.

  • FKL guoliai ir stebulės naudojami žinomų gamintojų kaip Lemken, Case, Class, Sunflower, New Holland, Holmer, John Deere, Kuhn, Horsch technikoje.
  • FKL savo gamyboje naudoja tik aukčiausios kokybės medžiagas iš įvairių Europos šalių - Italijos, Slovėnijos, Čekijos, Lenkijos, Kroatijos ir kt.
  • Gamybos metu yra tikrinama kiekvienas guolis, jo žiedas bei kitos detalės, ne tik galutinis produktas.
  • Stipri FKL inžinierių komanda kuria ne tik standartinius gaminius, bet ir visą eilę naujų gaminių bei inžinerinių sprendimų.
  • Netgi ir standartiniai gaminiai FKL inžinierių dėka yra nuolat tobulinami, o tai leidžia suteikti produktams unikalių savybių, kurių neturi joks kitas gamintojas.
  • Geriausias to pavyzdys - FKL Armor serija. Ji yra pagaminta iš stipriojo ketaus, kuris dėl savo struktūros pasižymi net iki 250% didesniu tempimo stiprumu nei įprastas pilkasis ketus.


Stende galėjote rasti ir CRAFT bearings produktų. Tai lietuvių įkurta įmonė, gaminanti guolius pramonei, autotransportui ir žemės ūkiui.


Nepamiršome ir Ukrainos. HARP - Kharkov Bearing Plant - Ukrainoje esantis prekinis ženklas ir vienas didžiausių guolių gamintojų Rytų Europoje.


Vokiška kokybė – patikrinta kokybė. Savo klientams visada siūlome Weicon. Ši kompanija gamina įvairią pramoninę chemiją, klijus, hermetikus, silikonus bei kitas priemones. Nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas asortimentas užtikrina, kad klientas gali rasti jam reikiamus produktus.


Kompresoriai – tai vienas iš tų produktų, kuris reikalingas ne tik darbe, bet ir namuose. Jums galėjome pasiūlyti ABAC Aria Compressa - itališkus kompresorius, dėl savo plačios produktų gamos pritaikomi ne tik namuose, bet ir didžiausiuose servisuose ir dirbtuvėse.


Stende taip pat turėjome ir Varvel Group itališkų reduktorių, kurie ne tik stilingi, bet ir kokybiški, labai mėgstami mūsų klientų.


Kiekviena gamybos įmonė bei didesnis ūkis neįsivaizduoja savo darbo be elektros variklių, todėl Jums pristatėme Omec Motors - Olandų įmonę, gaminančią įvairių energijos klasių elektros variklius - nuo didžiausių iki mažiausių.


Graco Lubrication Equipment - automatinės tepimo sistemos, skirtos sunkiajai technikai, padedančios išvengti rankinio tepimo.


StoreVan Allestimento Furgoni Campania Molise - mobilių dirbtuvių įranga bet kokiai sričiai, kuri tikrai palengvins Jūsų darbą.


Įvairios konvejerinės juostos - vienpusio, abipusio apgumavimo, atsparios karščiui, aliejui, abrazyvui ir kt. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti ir turimų juostų sujungimo paslaugas.


Galiausiai – pristatėme išskirtinę naujieną Lietuvos rinkoje - Schaeffler OPTIME išmanią įrangos monitoringo sistemą, leidžiančią išvengti gedimų dar prieš jiems atsitinkant.


Dėkojame, kad buvote su mumis ir nekantriai lauksime ir kitų metų.

Atgal į naujienų sąrašą