OPTIBELT - Red Power ir ne tik

OPTIBELT - Red Power ir ne tik

Visi suprantame, kad kelionė nuo idėjos gimimo, jos plėtojimo, prekinio ženklo sukūrimo iki galutinio išskirtinio produkto yra itin ilga, kupina iššūkių, sunkumų, neretai net ir nusivylimo, tačiau tik taip gimsta prekiniai ženklai bei produktai, verti pasaulinio pripažinimo. Vienas iš jų – OPTIBELT.

Optibelt įmonė buvo įkurta Vokietijoje, prieš beveik 150 metų – 1872. Ją įkūrė Emilis Arntzas. Žavu, kad tai yra šeimos verslas, kuriame dirba jau penktoji karta, būtent todėl šiai įmonei yra itin svarbus stabilumas bei kokybė, kuri yra nepavaldi laikui. Tai yra viena iš priežasčių, kuri užtikrina pasaulinio lyderio statusą daugumoje pramonės segmentų, kuriuose yra reikalingi galios perdavimo diržai ir įvairūs pavarų sprendimai.


Kalbant apie pagrindines OPTIBELT įmonės stiprybes, jų tikrai yra ne viena:

  • Pridėtinės vertės produktai;
  • Nuolatinė inžinerinė ir techninė pagalba ne vien distributoriams, bet ir jų klientams;
  • Nuolatiniai tyrimai ir plėtra, kuri padeda patenkinti klientų poreikius;
  • Išskirtinis dėmesys visiems rinkos segmentams;
  • Itin platus produktų asortimentas, leidžiantis rasti tinkamiausią sprendimą bet kokiai sričiai;
  • Didelė pasaulinės rinkos dalis.

Šiuo metu Optibelt kompanija turi net 8 gamyklas visame pasaulyje, valdo 23 logistikos centrus ir turi padalinius net 31 šalyje, o tai leidžia užtikrinti itin greitą produktų pristatymą ir kitų klausimų sprendimą.


Vieni pagrindinių OPTIBELT produktų yra trapeciniai pavarų diržai, kuriuos jie pradėjo gaminti prieš 70 metų ir nuo to laiko nuolat tobulino savo gamybos procesus ir plėtė produktų asortimentą. Šiuo metu OPTIBELT trapeciniai pavarų diržai atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės standartus.

OPTIBELT iškelta aukšta kartelė jiems ir toliau leido išlikti rinkos lyderiais, tobulinti gaminamus diržus ir sukurti kai ką išskirtinio – minimalią nuokrypio toleranciją.

Išgirdus šį dalyką, tikrai teko daug domėtis norint kuo labiau suprasti šį išskirtinumą, kuris mus labai maloniai nustebino, taigi šia įdomia informaciją pasidalinsime ir su Jumis.


Minimali nuokrypio tolerancija – kas tai?

Diržai niekada nebūna visiškai identiško ilgio. Dėl gamybos specifikos jų ilgis šiek tiek skiriasi nuo idealaus deklaruojamo. Tai nėra centimetrai, o milimetrai ir net mikronai, tačiau jie daro įtaką diržo įtempimui, taigi ir efektyvumui.

Optibelt norėdama minimalizuoti nuokrypio tolerancijos ribas sukūrė specialų gamybos standartą, vadinamą S=C PLUS. Kiekvienas diržas, paženklintas S=C Plus, yra daug arčiau tikslaus deklaruojamo ilgio nei bet kuris suderintas komplektas, nepaisant pagaminimo datos. Bet kuri pavara naudojant „Optibelt S=C PLUS“ trapecinius pavarų diržus veiks efektyviau.


RED POWER

Vienas iš trapecinių pavarų diržų RED POWER yra pritaikomas daugelyje pramonės sričių.

OPTIBELT RED POWER trapeciniai diržai pasižymi aukšto įtempimo kordu, leidžiančiu 50% padidinti galios išlaikymą. Šie kordai neišsitampo ir laikui bėgant parodo savo pranašumą eksploatacijos efektyvume, nes jų priežiūra nieko nekainuoja ir jie nepraranda efektyvumo dėl įtempimo sumažėjimo. Jo skersinis pluošto gumos mišinys leidžia geriau išsklaidyti karštį ir stabilizuoja diržą skriemulyje iki 97% efektyvumo.

Red Power taip pat pasižymi itin mažomis Optibelt S=C ilgio tolerancijomis.

Kodėl turėtumėte pasirinkti RED POWER?

  • Kiekvienas jūsų trapecinių diržų komplektas suvartos mažiau energijos.
  • Nuoseklus energijos tiekimas sumažins pavaros įtempimą ir padidins gamybos greitį.
  • Retesni techninės priežiūros intervalai padės sutaupyti eksploatacijos išlaidas ir brangų gamybos laiką.


Greičiausias žirgas OPTIBELT arklidėse

OPTIBELT taip pat gali pasigirti ir išskirtinai plačiu klientų ratu, kuriame rasite įvairias pramonės įmones, tarp jų ir vienas didžiausių automobilių gamintojas – koncernas VAG, kuris gamina ir Porsche markės automobilius.

Kaip ir teigia patys OPTIBELT atstovai, būtent Porsche žirgas yra pats greičiausias jų arklidėse, nes Optibelt yra oficialūs diržų, skirtų būtent Porsche automobiliams, gamintojai, o tai tik įrodo, kad šių diržų kokybė yra tikrai neginčijama.


Ilgametė partnerystė – raktas į pasitikėjimą

Ignera prioritetas yra ilgametė partnerystė, kuri padeda sukurti šiltą bei perspektyvų bendradrabiavimą. Tuo šiandien galime pasidžiaugti ir su partneriais OPTIBELT, nes jau virš 20 metų esame oficialūs šio prekinio distributoriai Lietuvoje, kurie parduoda jų produktus ir šiuo metu esame vieninteliai pramoninio asortimento distributoriai Lietuvoje. Būtent tai leidžia užtikrinti, kad klientą pasieks tik originalūs ir aukščiausios kokybės produktai.

Atgal į naujienų sąrašą