OPTIBELT pripažintas partnerio lygio tiekėjas pagal „JOHN DEERE Achieving Excellence“ programą.

OPTIBELT pripažintas partnerio lygio tiekėjas pagal „JOHN DEERE Achieving Excellence“ programą.

OPTIBELT Group kompanija yra pirmaujanti pasaulyje aukštos kokybės diržų gamintoja. OPTIBELT diržai naudojami žemės ūkio sektoriuje bei įvairiose pramonės šakose - ten, kur reikalingas ilgaamžiškumas ir aukščiausia kokybė.

Net 150 metų šeimai priklausančioje įmonėje visame pasaulyje dirba apie 2300 darbuotojų. Iš savo būstinės Vokietijoje, Hoxter mieste, OPTIBELT Group valdo aštuonias gamybos vietas šešiose šalyse. Jos visos laikosi bendro valdymo principo: aštuonios vietos, šešios šalys – viena kokybė!

Aukštos kokybės meistriškumas nėra atsitiktinumas. OPTIBELT Group savininkai mąsto kartomis, o ne ketvirčio ar metų laikotarpiais. OPTIBELT sako „taip“ naujovėms, bet „ne“ eksperimentams kokybės sąskaita. Šia filosofija OPTIBELT užsitikrino savo, kaip stipraus prekės ženklo, vietą pasaulinėje rinkoje. Savininkai ir darbuotojai rūpinasi, kad taip išliktų kiekvieną dieną: širdimi, rankomis ir protu.

 

 

 

Ar žinojote kad...?

OPTIBELT pelnė pripažinimą kaip partnerio lygio tiekėjas 2022 m. pagal „JOHN DEERE Achieving Excellence“ programą. Partnerio lygio statusas yra aukščiausias „Deere & Companys“ tiekėjo įvertinimas.

OPTIBELT įmonė buvo atrinkta įvertinus jos atsidavimą tiekti išskirtinės kokybės produktus ir paslaugas, taip pat įsipareigojimą nuolat tobulėti. Įmonės darbuotojams pripažinimas buvo įteiktas per oficialią ceremoniją, Ilinojaus valstijoje.

OPTIBELT yra didelio našumo jėgos perdavimo diržų tiekėjas JOHN DEERE operacijoms Vokietijoje, Brazilijoje, Kinijoje ir JAV.

Tiekėjai, dalyvaujantys programoje „Pasiekti tobulumo“, kasmet vertinami pagal kelias pagrindines veiklos kategorijas, įskaitant kokybę, pristatymą, procesų derinimą, vertės kūrimą ir santykius. „JOHN DEERE Supply Management“ sukūrė programą 1991 m., siekdama pateikti tiekėjų įvertinimo ir grįžtamojo ryšio procesą, kuris skatina nuolatinį tobulėjimą.

OPTIBELT diržų kokybė ir inovatyvumas aukštai vertinamas ir Lietuvos ūkininkų.

 

 

PTIBELT kompanija gamina įvairių rūšių paskirstymo diržus. Vena iš jų yra didelio našumo paskirstymo diržai. Didelėms apkrovoms pritaikyti OPTIBELT OMEGA paskirstymo diržai buvo specialiai sukurti taip, kad atitiktų pačius aukščiausius reikalavimus pavaroms, kurios patiria didelių smūgių apkrovą.

Speciali diržo konstrukcija užtikrina gerą atsparumą net esant vidutinei ir didelei smūginei apkrovai.

Optimizuota danties forma su įlenktu antgaliu žymiai sumažina diržo skleidžiamą triukšmą.

Iš visų OPTIBELT diržų rūšių, tinkamiausią JUMS, padės išsirinkti IGNERA specialistai.

 

OPTIBELT ATC-SYSTEM - tai patentuotas diržų sistemos sprendimas, kurį sudaro poliuretano paskirstymo diržas su ATC įdubimais.

Su ATC-SYSTEM galima greitai ir lengvai pritvirtinti prisukamus elementus, prie laisvai pasirinkto danties. Jungtį gali pritvirtinti ir atjungti tiesiogiai pats naudotojas. Skirtingos formos prekės gali būti gabenamos tuo pačiu pavaros ir pagrindo diržu, naudojant skirtingas prisukamas apkabas. Naudojant ATC-SYSTEM nuimamus kaladėlių tvirtinimo elementus, jų užtenka turėti mažiau, todėl galima sumažinti susidėvėjusių ir atsarginių dalių sandėliavimo išlaidas.

Prie ATC diržų tvirtinimo taškų galima reikiamoje vietoje prisukti tikslius elementus, nenaudojant klijavimo/virinimo elementų prie diržo. Prisukami elementai gali perduoti didesnes jėgas, palyginti su stacionariai sujungtomis apkabomis. Be to, tam pačiam tvirtinimo stiprumui galima pasirinkti mažesnio skersmens skriemulį.

Naudojant ATC-SYSTEM, į paruoštą kiaurymę įdedamas ATC-IN įdėklas, skirtas elementui prisukti. OPTBELT ALPHA V technologija galima ATC10 ir ATC20 diržų profiliams.

ATC-IN įdėklus galima įsigyti iš nerūdijančio plieno ir cinko.

Diržo profilių ir savybių priskyrimą rasite OPTIBELT ATC-SYSTEM brošiūroje: https://www.optibelt.com/.../optibelt-ATC-SYSTEM-Brochure...

 

 

OPTIBELT – per 150 metų klientų pasitikėjimą užsitarnavęs diržų gamintojas, kurio diržai pasiekia net iki 97 % efektyvumą. 

OPTIBELT produktų ir paslaugų kokybė yra aukščiausios klasės. Tai patvirtino ne tik Hanoveryje įsikūrusi "TÜV Nord", 2017 m. ir 2018 m. atlikusi pakartotinį sertifikavimo procesą, kuriame dalyvavo visa "Arntz Optibelt" grupė, bet ir pelnė pripažinimą kaip partnerio lygio tiekėjas 2022 m. pagal „JOHN DEERE Achieving Excellence“ programą. Partnerio lygio statusas yra aukščiausias „Deere & Companys“ tiekėjo įvertinimas.

Siekdami pastovaus progreso bei produktų tobulinimo, OPTIBELT nuolatos palaiko kontaktą su klientais. Tai leidžia greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir išpildyti klientų poreikius.

IGNERA - rinkis patirtį, partnerystę, pasitikėjimą. Rinkis OPTIBELT.

 

 

 

Atgal į naujienų sąrašą