NTN-SNR - technologijos, aukščiausia kokybė ir noras būti priekyje

NTN-SNR - technologijos, aukščiausia kokybė ir noras būti priekyje

Turbūt visi pastebėjome prieš metus atsinaujinusį NTN-SNR logotipą ir prie jo atsiradusį prierašą „Padaryk pasaulį NAMERAKA“.

NAMERAKA? Kas tai?

Ši nauja filosofija įkvėpta originalaus japoniško žodžio - NAMERAKA. Jis sujungia trinties įvaldymą, pasaulio judėjimo sklandumą ir harmoniją su aplinka. Tai atspindi pasaulinės įmonės grupės patirtį, lyderystę bei ateities viziją.

Atsakomybė, technologijos, aukščiausia kokybė, noras būti priekyje – NAMERAKA. Pasaulinio guolių gamintojo filosofija ir yra tai, apie ką komunikavome iki metų galo.

 

Jau daugiau nei 40 metų NTN-SNR kompanija tiekia guolius KUHN kompanijai - pasauliniam žemės ūkio technikos lyderiui, didžiausiam Europos šienavimo technikos gamintojui.

Šios ypatingos partnerystės esmė (pamatas) - ta pati aistra kokybei ir naujovėms. Pasaulinė lyderė savo rinkoje - KUHN, įkurta 1828 m., kompanija per paskutinius šešerius metus padvigubino savo pardavimus ir šiandien jie viršija 1 milijardo eurų ribą.

Partnerystė visų pirma grindžiama NTN-SNR gebėjimu gaminti tvirtesnius guolius, atsparius dideliam dulkėtumui bei didelėms apkrovoms, nuolat besikeičiančiomis darbo sąlygoms ir nenutrūkstamo darbo poreikio tenkinimui.

Pagrindinis dėmesys KUHN moksliniams tyrimams ir plėtrai yra vienas iš sėkmės raktų, siekiant patenkinti klientų poreikius.

Ilgesnis tarnavimo laikas ir aukščiausia guolių kokybė – tai, ką siūlo NTN-SNR Jūsų žemės ūkio technikai.

 

NTN-SNR sukūrė platų guolių asortimentą, skirtą žemės ūkio padargams:

• Diskiniams skutikams

• Frezoms

• Sėjamosioms

• Šienapjovėms

• Presams

• Ir kt.

Šiuose padarguose kartu su rutuliniais guoliais naudojami ir savaime besicentruojantys guoliai - lakštinio plieno arba ketaus korpusuose. 

NTN-SNR siūlo sprendimus ir produktus, sukurtus Jūsų žemės ūkio veiklai.

• Tankinimo volams - rutuliniai guoliai su trigubais sandarikliais ir metaliniu dangteliu („AGR” žymėjimas). Šis itin patikimas sprendimas yra patvirtintas frezų ir diskinių skutikų gamybos lyderių. Diskinių skutikų diskams - specialiai sukurtos integruotos stebulės, užtikrina aukštą našumą ir patikimumą.

• Sėjamosios diskams - 4 kontakto taškų rutulinis guolis su trigubais sandarikliais, tikslios sėjos ir ilgo tarnavimo garantija.

• Diskinių šienapjovių pjovimo stalui - dviejų eilių pusiau atraminis GB „Twinline” rutulinis guolis. Pasaulio lyderiai šienavimo įrangos gamyboje naudoja šio tipo guolius daugiau nei 30 metų, dėl atsparumo apkrovoms, lengvo montavimo ir ypatingo patikimumo.

• Presams - rutulinis guolis su „L4” labirintiniu sandarikliu.

Patikimumas, ilgaamžiškumas, progresyvi konstrukcija - tai dėl ko NTN-SNR renkasi lyderiaujantys žemės ūkio technikos gamintojai!

 

 

Patikimumas, ilgaamžiškumas, galimybė dirbti bet kokiomis sąlygomis yra esminiai reikalavimai žemės ūkyje dirbančiai technikai, o taip pat tai yra pagrindiniai iššūkiai ir reikalavimai kiekvienam žemės ūkio technikos gamintojui.

Puikiai suprasdama visus iššūkius ir reikalavimus,  NTN SNR kompanija sukūrė AGR guolių seriją, kuri susitvarko su visais iššūkiais ir puikiai atitinka visus reikalavimus.

Tai kuo gi AGR serija yra ypatinga?

Skirtingai nuo įprastų guolių, AGR serijos guoliai turi trigubą sandariklį, kuris puikiai sulaiko smulkias dulkes ir vandenį nuo patekimo į vidų. Sprendimas, kuris ne tik gerokai prailgina guolio tarnavimo laiką, nes ilgiau „išlaiko" vidinį guolio tepimą, bet sumažina guolių keitimo intervalus, kas teigiamai atsiliepia technikos remonto ir aptarnavimo kaštams.

Žinodami, kad darbas žemės ūkyje visada kupinas iššūkių, sunkios ir kartais net agresyvios darbo sąlygos yra ūkininkų kasdienybė.

AGR serijos guoliai turi dar vieną išskirtinumą, kuris puikiai tinka žemės ūkiui - tai papildoma 2 mm storio plokštelė, kuri patikimai saugo trigubus guolio sandariklius nuo grunto, akmenų ir bet kokio mechaninio poveikio

Apsaugotas viduje, apsaugotas išorėje, ilgaamžis, atsparus didžiausioms apkrovoms, patikimas - toks yra AGR serijos guolis.

Tokia yra visa NTN SNR kompanijos AGR guolių serija, todėl šiuos guolius savo produkcijoje naudoja didžiausi žemės ūkio technikos gamintojai!

 

Žemės dirbimas labai svarbus ir atsakingas procesas kiekviename ūkyje, kaip ir žemės dirbimo padargai, be kurių šitas darbas yra neįmanomas.

Diskinis skutikas neįsivaizduojamas be skutimo diskų, skutimo diskai neįsivaizduojami be stebulių.

NTN-SNR stebulės sukurtos tarnauti - tarnauti ilgai, veikiant didžiausioms apkrovoms ir dirbant sunkiausiomis darbo sąlygomis.

Tai įmanoma pasiekti dėl šių stebulės elementų:

• Kasetiniai guolio sandarikliai iš abiejų pusių ypatingai gerai apsaugo guolį nuo dulkių.

• Iš priekinės pusės papildomi du kasetiniai sandarikliai užpildyti tirštu tepalu - dar didesnei guolio apsaugai.

• Stebulės korpusas pagamintas iš stipriojo ketaus, kas ženkliai padidina korpuso stiprumą bei atsparumą smūgiams.

• Optimizuota stebulės vidinė korpuso konstrukcija užtikrina korpuso tvirtumą ir sandariklių stabilumą

KĄ GAUNATE JŪS?

NTN-SNR stebulės  atlaikoma apkrova yra kur kas didesnė nei kitų gamintojų:

• Dinaminė apkrova didesnė nei 60 % (iki 75.8 KN),

• Statinė apkrova didesnė nei 13 % (iki 42.5KN).

Nauda Jums - retesni guolių ir stebulių keitimo intervalai, lyginant su kitais gamintojais, sutaupyti aptarnavimo kaštai ir žemės dirbimo darbai su Jūsų padargu be rūpesčių!

NTN-SNR įmonė, būdama ne tik įprastų guolių gamintoja, gali pasiūlyti guolius atitinkančius Jūsų poreikius, kurie yra ne tik aukščiausios kokybės, bet ir turi unikalias savybės, kurių dėka gali patenkinti didžiausius lūkesčius.

Guolio korpusas gali būti pagamintas tiek iš nerūdijančio plieno, tiek iš stipriojo ketaus. Papildomai korpusas gali būti padengtas antikorozine danga, taip padidinamas guolio atsparumas korozijai.

Nauda Jums?

Papildomas guolių atsparumas atmosferos poveikiams ir dar didesnis ilgaamžiškumas, lyginant su įprastais guoliais.

Priklausomai nuo aplinkos sąlygų, kuriose dirba guolis, ir esant padidintam aplinkos užterštumui, yra tikslinga išnaudoti NTN-SNR siūlomą papildomo guolio sandarinimo galimybę, panaudojant nerūdijančio plieno dangtelius, kurie priklausomai nuo montavimo vietos gali būti tiek atviro, tiek uždaro tipo.

 

Guoliai, pritaikyti aukštoms ir žemoms temperatūroms, skamba gerai?

Būtent tai, ko reikia Jums?

NTN-SNR gali pasiūlyti ir tokius guolius!

Nerandate tinkamo guolio, kurio charakteristikos atitiktų Jūsų poreikius? Ne bėda. NTN-SNR gali pagaminti guolius, skirtus specialiai Jums, pagal Jūsų poreikius ir charakteristikas.

NTN-SNR kompanija, būdama savo srities lyderė, įsiklauso į klientų poreikius ir kuria produktus, kurie yra pritaikyti tiek plačiam vartotojų ratui, tiek guolius, kurie gali dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje, tiek guolius, kurie gali dirbti pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis ir ten, kur reikia ypatingo patikimumo bei ilgaamžiškumo.

Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, plati produktų gama, patikimumas, į kliento poreikius orientuoti sprendimai tai, kas NTN-SNR kompaniją daro neįprasta guolių gamintoja.

Reikia optimalaus arba tik Jums pritaikyto sprendimo?  Susisiekite su mūsų specialistais, tikime kad su NTN-SNR pagalba tikrai jį rasime!

NTN-SNR – šešiakampės kiaurymės serija, skirta naudoti mažų ir vidutinių apsukų įrenginiuose, visų pirma, žemės ūkio padarguose ir konvejeriuose.

Visi NTN-SNR šešiakampės kiaurymės serijos guoliai yra pagaminti laikantis didelio tikslumo, todėl jie lengviau montuojami ant šešiakampio veleno.

 IGNERA specialistai gali Jums padėti pasirinkti - įvairius NTN-SNR prekės ženklo guolius:

• Su sferiniu išorės žiedu;

• Su cilindriniu išorės žiedu;

• Su dangteliu;

• Su sandarikliu;

• Ir daugybę kitų konfigūracijų.

Pagrindinis šių guolių privalumas – MONTAVIMO PAPRASTUMAS. Montuojant šios serijos guolius nėra reikalingi papildomi tvirtinimo elementai.

 

© Photo 2022 NTN-SNR ROULEMENTS - PEDRO STUDIO PHOTOS - all rights reserved.

Atgal į naujienų sąrašą