Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

Naujoji Betex indukcinių kaitintuvų karta iš Bega

Vienas iš svarbiausių guolių tarnavimo laiką užtikrinančių procesų yra teisingas jų sumontavimas. Šis procesas tampa ypatingai svarbus montuojant brangius arba sunkiai pasiekiamus guolius. Naujoje indukcinių kaitintuvų kartoje yra dvi produktų linijos: Basic ir Smart, kurios abi užtikrina didensę kaitinimo kontrolę montavimo proceso metu. 

Basic serija pakeis dabartinį Betex kaitintuvų asortimentą. Kaitintuvai yra vadomi keliais mygtukais esančiais valdymo bloke, o pats kaitintuvas turi vieną temperatūros sensorių bei elektroninius elementus užtikrinančius tolygų kaitinimą ir energijos taupumą. Kaitinimas gali būti nustatomas laikui arba iki pasieks atitinkamą, nustatytą temperatūrą. 

Smart serija yra naudojama tuo atvėju, kai yra reikalinga didesnė kaitinimo kontrolė nei įprastai. Kaitintuvai yra valdomi liečiamojo ekrano valdymo skydelio pagalba, kuriame galima stebėti kaitinimo procesą atvaizduotą grafiku. Visą informaciją galima išsaugoti ir archyvuoti sujungus kaitintuvą su išoriniu USB jungtį turinčiu duomenų kaupikliu. Pagrindinis šios serijos privalumas - streso kontrolė, kurios dėka guolis nesidėvi papildomai dėl greitai pasiektos aukšto temperatūros.

Indukcinis kaitinimas yra moderni alternatyva guolių kaitinimui krosnyse ar atvira ugnimi. Betex kaitintuvai yra patvarūs ir sukurti industiniam naudojimui, todėl gali tarnauti ilgą laiką. 

Bega prekių asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA     

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą