Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

Naujieji nerudijančio plieno Craft guoliai termoplastiko korpusuose

Craft guoliai papildo savo asortinentą naujove – nerudijančio plieno guoliais plastikiniuose korpusuose.  Guolių SUC ir SSB žiedai ir riedėjimo kūnai iš nerūdijančio plieno AISI 440, kitos detalės iš nerūdijančio plieno AISI 304.

Puikiai tinka naudoti maisto pramonėje, kadangi lygus termoplastiko paviršius neleidžia kauptis dulkėms, pelėsiui ar bakterijoms. Šio korpuso dizainas ir pagaminimo technologija leidžia nesirūpinti papildomu paviršiaus padengimu. 

Šie guoliai yra ypatingai atsparūs cheminiams junginiams: rūgštims, baziniams chemikalams, organiniams tirpikliams, druskai ir kitiems. Siekiant visiško apsaugojimo, rekomenduojama tinkamai įvertinti visus cheminius junginius ir pasikonsultuoti su specialistais. 

Šie guolių korpusai puikiai veikia didelėje temperatūroje, kurios diapazonas gali siekti iki 110°C. (reikalingi papildomi apkrovos, aplinkos temperatūros ir sukimosi greičio vertinimai). 

Visą Craft guolių asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą