Ignera, Schaeffler ir DYNAMIT Energy Racing

Ignera, Schaeffler ir DYNAMIT Energy Racing

Versle visada yra itin svarbu partnerystė bei tęstinumas ne tik su klientais, bet ir partneriais bei tiekėjais. Pasitikėjimas užtikrina itin kokybišką darbą kartu.

Aptarnaujame ir tiekiame įvairius judėjimo sprendimus daugeliui pramonės sričių, tad mūsų prioritetas yra, kad klientas gautų tik originalius produktus, kurie būtų kokybiški, ilgaamžiški ir inovatyvūs.

Šias tris pagrindines savybes užtikrina mūsų partnerių koncerno Schaeffler prekiniai ženklai INA ir FAG. Inovacijos, į klientą bei kokybę orientuotas požiūris ir strateginiai verslo sprendimai visada buvo Schaeffler prioritetai, kuriuos lydi daugiau nei 100 metų įvairių guolių bei kitų produktų gamybos patirtis, kuri leido sukurti kai ką ypatingo – X-Life žymą.

X-Life kokybės žyma yra vienas pagrindinių INA bei FAG produktų išskirtinumų.

Turbūt įdomu kuo šie produktai skiriasi nuo kitų, taip?

Visa tai sužinosite video, kuriame Dynami:t Energy Racing komandos siela Mantas Matukaitis papasakos apie tai.


Daugiau informacijos rasite čia: http://bit.ly/Xlife_revoliucija_INA_FAG


Didžiuojamės daugiau nei 20 metų trunkančia partneryste su vienu didžiausių judėjimo komponentų gamybos koncernu Schaeffler.

Oficiali šio koncerno prekinių ženklų INA ir FAG distribucija leidžia mums garantuoti, kad klientus pasieks tik originalūs ir išskirtinės kokybės judėjimo komponentai.


Ignera Motion solutions - oficialaus atstovo garantija!


Atgal į naujienų sąrašą