Ignera, Axioma servisas ir ICECO Ledai sinergija

Ignera, Axioma servisas ir ICECO Ledai sinergija

Neretai viešoje erdvėje kalbame apie įvairias sėkmės istorijas – laimėtus viešuosius konkursus, didesnius pardavimus ar kitus mums ypatingus sandorius – pripažįstame, tokie dalykai verčia nuolat ieškoti naujų produktų, greitesnio prekių pristatymo klientui būdų ir kuo sėkmingesnio bendradarbiavimo užtikrinimo.

Tačiau dar labiau džiugina tokie projektai, kurie ne tik motyvuoja mus ieškoti naujų galimybių, bet užtikrina efektyvesnį ir patikimesnį kliento įrangos veikimą ir patobulina visą įrangos liniją.

Būtent tokį didelį projektą plėtojome su įmone ICECO Ledai. Klientas patirdavo nuolatinę problemą transporteryje, esančiame šaldymo kameroje, kurio grandinė nuolat trūkinėjo. Dėl šios problemos linija buvo dažnai stabdoma ir patiriamos įrangos prastovos bei gedimai.

Suprasdami, kad kliento siekiamybė yra išvengti gedimų, įrangos prastovų ir užtikrinti nuolatinį jos darbą, jam reikėjo kompleksinio sprendimo. Būtent todėl Ignera pardavimų projektų vadovai ICECO Ledai pasiūlė rekonstruoti visą liniją, pakeičiant jos veikimo principą, siekiant išvengti buvusių įrangos gedimų.

Siekiant, kad klientui būtų pateikiamas visas pilnas įrangos keitimo ir aptarnavimo paketas, Ignera, bendradarbiaujant su strateginiu partneriu – įmone Axioma servisas – užtikrino visus demontavimo bei montavimo darbus. Bendra šių įmonių sinergija leido UAB „ICECO Ledai” stebėti procesą ir džiaugtis galutiniu rezultatu.

Šiuo metu klientas džiaugiasi nenutrūkstamu įrangos darbu, o mes didžiuojamės savo komanda bei įvykdytu projektu kartu su partneriais Axioma servisas.

Dabar labiau nei bet kada suprantame, kad jei norime pasiekti greitų rezultatų – einame vieni, tačiau jei norime pasiekti įspūdingus rezultatus – reikalinga tvirta komanda.

UAB „ICECO Ledai” direktorius Rimvydas Vaškas džiaugiasi, kad bendras įmonių Ignera ir Axioma servisas darbas užtikrino itin sklandžius linijos demontavimo ir montavimo procesus, o bendradarbiavimas su šiomis įmonėmis buvo itin profesionalus.


Visas darbo akimirkas galite pamatyti žemiau. 

Atgal į naujienų sąrašą