Ignera asortimentą papildė dar vienas pasaulinis prekinis ženklas

Ignera asortimentą papildė dar vienas pasaulinis prekinis ženklas

Vienas iš pagrindinių mūsų kompanijos tikslų - kad visada galėtume Jums pasiūlyti reikiamus produktus bei Jūsų pamėgtus prekinius ženklus, būtent todėl nuolatos peržiūrime savo asortimentą bei prekinius ženklus.

Be tobulėjimo ir nuolatinio augimo - nebūtų įmanoma užimti lyderiaujančias pozicijas rinkoje. Būtent tinkami produktai mums to padeda pasiekti dar lengviau, todėl galime pasidžiaugti, kad 2022 metais tapome pasaulinio prekinio ženklo ABB oficialiais distributoriais Lietuvoje. Dabar galėsime Jums pasiūlyti dar platesnį elektros variklių bei dažnių keitiklius iš itin kokybiško bei pasaulinio gamintojo ABB.


ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

ABB Lietuvoje veiklą pradėjo vykdyti jau nuo 1992 metų ir šiais metais minės gražų trisdešimties metų veiklos jubiliejų mūsų šalyje kurdami saugios bei išmanios pramonės ateitį. Tai yra vienas pagrindinių jų tikslų. ABB procesų automatizavimo verslas siūlo platų sprendimų spektrą  pramonės šakoms – konkrečioms pramonės šakoms pritaikytą automatizavimą, elektrifikaciją ir skaitmeninius sprendimus, valdymo technologijas, programinę įrangą ir novatoriškas paslaugas, matavimo ir analizės produktus, laivybai skirtus sprendimus ir turbokompresorius. Procesų automatizavimo verslas yra Nr.2 pasaulinėje rinkoje. Artimai bendradarbiaujant su užsakovais, ABB automatizavimo verslas kuria saugios ir išmanios pramonės ateitį.

Užsakovams ši įmonė siūlo visą spektrą elektros variklių, generatorių, pavarų ir jų aptarnavimą, taip pat mechaninės galios perdavimo produktus, integruotus skaitmeninius traukos sprendimus bei platų automatizavimo sprendimų spektrą transporto, infrastruktūros ir pramonės šakoms. 


Visais klausimais, susijusiais su elektros varikliais, reduktoriais bei dažnių keitikliais prašome kreiptis šiais kontaktais:Žygimantas Žilys
Produktų vadovas
zygimantas.zilys@ignera.lt


Ignera Motion Solutions - oficialaus atstovo garantija!

Atgal į naujienų sąrašą