Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

HARP guolių mazgai žemės ūkio technikai

Charkovo guolių gamykla (HARP), sukaupusi daugiau nei 70-ies metų patirtį, siūlo padidinto patvarumo guolių mazgus specialiai žemės ūkio technikai.

 

Pagrindiniai HARP guolių mazgų skirtų žemės ūkio technikai privalumai: 

1. Padidintas guoliavietės ir guolio patvarumas prailgina tarnavimo laiką. Guolių mazgai naudojami žemės ūkio technikoje privalo atlaikyti itin atšiaurias darbo sąlygas - dulkes, teršalus, aukštą temperatūrą ir drėgmę. HARP guolių mazguose įmontuotas tepimo taškas, kuris leidžia užtikrinti ilgesnį tarnavimo laiką ir maksimalų efektyvumą. 

2. Patentuota „X-SHIELD“ sandarinimo technologija, pasižyminti padidintu sandarumu.
Sandariklį sudaro karščiui ir alyvai atsparūs sandarikliai pagaminti iš sintetinio kaučiuko ir plieninė poveržlė. Sandariklis yra montuojamas ant išorinio žiedo, o apsauginė poveržlė ant vidinio žiedo flanšo. Šių elementų kombinacija užtikrina apsaugą nuo dulkių, purvo, drėgmės, taip pat užtikrina tepalo nepralaidumą. 

3. Didesnės galimos apkrovos ir ilgesnis tarnavimo laikas.
Šiuolaikinės technologijos ir dizaino sprendimai, leido padidinti maksimalią dinaminę apkrovą 20-30%, o patvarumą ir atsparumą nusidėvėjimui - 70%, lyginant su panašiais kitų gamintojų guoliais.

4. Didesnis atsparumas išorinio žiedo įtrūkimams.
Šiuolaikinės terminio vidinių ir išorinių guolio žiedų apdorojimo technologijos bei gamybos šlifavimo technologijų tobulinimas, užtikrina didesnį išorinio žiedo atsparumą įtrūkimams ir deformacijai.

5. Garantuojamas kokybės lygio pastovumas.
Dėl modernaus automatizuoto gamybos proceso, HARP užtikrina gaminių kokybės lygio palaikymą visoje serijinėje gamyboje. Taip pat, gamykloje yra nustatyta griežta žaliavų (ypač plieno grynumo) ir komponentų kokybės kontrolė. Visi produktai gamybos kokybės kontrolės metu privalo atitikti daugiau nei 50 parametrų.

6. Pagerintas apdorojamų paviršių tikslumas ir kokybė.
HARP gaminamų guolių žiedų ir šratų mikrogeometrija dėl griežtesnių paviršių apdirbimo, specialaus terminio apdorojimo bei inovatyvios gamybos ir dizaino, išsiskiria tikslumu. Įprastos tikslumo klasės žiedai ir guoliai atitinka 6 ir didesnę tikslumo klasę, o guolių šratai - 5-16 tikslumo klasę. 
 

harp-guoliu-mazgai-zemes-ukio-technikai-igneraharp-guoliu-mazgai-zemes-ukio-technikai-igneraharp-guoliu-mazgai-zemes-ukio-technikai-igneraharp-guoliu-mazgai-zemes-ukio-technikai-ignera


HARP guoliai naudojami žinomų gamintojų Lemken, Great Plains, Einbock, Vogel Noot, Agrisem, Rabe, Gaspardo, Vaderstad, Farmet  technikoje.

Norėdami užsisakyti HARP produktų kreipkitės į mūsų pardavimo skyrių.

HARP produktų asortimentas
HARP AGRO KATALOGAS - guoliai ir guolių mazgai žemės ūkiui
HARP AGRO KATALOGAS - guolių mazgai žemės ūkiui


UAB „Ignera“ – oficialus HARP guolių atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.

Atgal į naujienų sąrašą