Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

HARP dvigubina guolių sandėliavimo garantiją

„HARP nuolatos tobulina savo produktus, kas leidžia padidinti garantinį periodą iki 24 mėnesių. Toks sprendimas yra paremtas teigiama produktų operacinių charakteristikų išlaikymo dinamika, kurią matėme per kelis pastaruosius metus– teigia HARP generalinis direktorius Vladimiras KoKhanovas.

Svarbu paminėti, kad efektyvios matavimų sistemos didina produktų kokybę visuose gamybos lygiuose. HARP guoliai pereina pilną patikrą, kurią sudaro virš 50 skirtingų parametrų. Taip pat visos naudojamos žaliavos yra patikrinamos prieš pradedant jas naudoti.

HARP rutuliniai guoliai yra gaminami tik iš ypatingai išgryninto plieno su sumažintu oksidų kiekiu, kas padidina guolio tarnavimo laiką ir sumažina nusidėvėjimą. Visi guoliai yra apdirbami taip , kad sumažinti guolio kaitimą, sumažinti triukšmingumą, vibracijas ir padidinti ilgalaikiškumą.

Pasak HARP generalinio direktoriaus, produkcijos, kokybės užtikrinimo ir produktų sandėliavimo procesų tobulinimas didina pasitikėjimą HARP guoliais ir ištikimybę vartotojams. Nauji garantijos standartai padės užtikrinti geresnę HARP poziciją rinkoje.

 

HARP guolių asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą