Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

Guolių remonto ir tikrinimo įranga

 

 

Savo asortimente turime platų įrangos, skirtos kokybiškam darbui su guoliais, spektrą. Mūsų technikos skyriaus darbuotojai suteiks visą reikiamą informaciją renkantis įrangą, taip pat parinks  produktus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius ir darbo specifiką. 


BEGA SPECIAL TOOLS – gamina ir platina specialiuosius įrankius skirtus saugiam ir  kokybiškam guolių ir transmisijos dalių montavimui. Įrankiai pritaikyti naudoti gamybinės ir techninės priežiūros padaliniuose – vėjo jėgainių, geležinkelių, kasybos, plieno ir kt. pramonės šakose.

 

 

 

    

Peržiūrėti kitus mūsų siūlomus BEGA produktus galite čia.


ADASH LTD. kuria ir gamina platų vibracijos matavimo prietaisų asortimentą. Prietaisai skirti mašinų vibracijos ir guolių sutepimo diagnostikai, besisukančių dalių balansavimui, nuolatiniam vibracijų stebėjimui, aptarnavimo veiklai. Prietaisuose gali būti įdiegtos netipinės matavimo funkcijos.

       

Peržiūrėti kitus mūsų siūlomus ADASH produktus galite čia.


Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.

Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia

Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu

Atgal į naujienų sąrašą