GRACO - pasaulinis lyderis automatinių tepimo sistemų gamyboje

GRACO - pasaulinis lyderis automatinių tepimo sistemų gamyboje

Visą rugpjūtį ir spalį plėtėme Jūsų žinias apie GRACO prekinį ženklą. Pažadėjome įdomios ir naudingos informacijos apie GRACO automatines tepimo sistemas, įdomiu ir netradiciniu formatu, kaip tarėme taip ir padarėm.

Na, o viskas gyvenime prasideda nuo istorijos, kurią vertinga žinoti renkantis prekės ženklą, todėl keletas įdomių faktų apie GRACO:

•  Broliai Russell ir Leil Gray įkūrė „Grey Company“ 1926 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose, pačiame „riaumojančio dvidešimtmečio“ įkarštyje.

•  „GRACO“ sėkmės garantas yra jo žmonės. Įsitraukę, talentingi ir motyvuoti darbuotojai kuria aukščiausios kokybės inovatyvius produktus ir paslaugas, atininkančius aukščiausius rinkos standartus ir klientų poreikius.

•  2016 m. GRACO buvo paskelbtas geriausia darbo vieta žurnale „Fortune“, remiantis „Great Place to Work Trust Index“ apklausa. „GRACO“ buvo paskelbta geriausia darbo vieta kiekvienais metais, kai teikė savo kandidatūrą (2018, 2019 ir 2021 m.).

•  GRACO dėmesys naujovėms leidžia sukurti produktus, pasižyminčius pažangiomis funkcijomis, novatorišku dizainu ir dideliu našumu. Visa tai paremta išskirtiniu dėmesiu klientams, jų poreikiams ir lukesčiams.

•  Pasirinkdami GRACO, investuojate į aukščiausios kokybės gaminius, sukurtus taip, kad tarnautų ilgus metus. GRACO bendradarbiauja su savo klientais, kad dar geriau suprastų, kaip naudojate jų produktus šioje srityje, o gautą patirtį panaudoja produktų tobulinimui ir inovacijų diegimui.

 

GRACO metinė apyvarta viršija - 1,5 milijardo dolerių ir nuolatos auga. GRACO įmonėse visame pasaulyje dirba beveik 4000 darbuotojų. GRACO yra pasaulinis lyderis automatinių tepimo sistemų gamyboje ir jų pritaikyme pačiose įvairiausiose pramonės šakose.

Ką reiškia būtį lyderiu?

Kokias vertybes ir tikslus turi turėti įmonė - lyderė?

Beveik 100 metų gyvavimo istorija padėjo GRACO suformuoti esmines vertybės, kurios užtikrina lyderystę ir nuolatinį įmonės tobulėjimą:

•   Kokybė

•   Nuolatinis tobulėjimas

•   Sprendimų priėmimas remiantis faktais

•   Užsibrėžtų tikslų siekimas

•   Dėmesys klientams

Visos šios vertybės ir leidžia GRACO būti lyderiu savo srityje, vertybės, kurios užtikrina, kad klientas gaus ne tik pačios aukščiausios kokybės produktą, bet ir patikimą partnerį su aiškiomis vertybėmis, kurios padės jaustis užtikrintam, ieškos sprendimų kartu ir bus lyderiu!

Tokia yra GRACO lyderystė, lyderystė kuria GRACO nuoširdžiai dalijasi su visais savo klientais.

Mes didžiuojamės atstovaudami tokį gamintoją kaip GRACO ir džiaugiamės, kad mūsų ir GRACO vertybės sutampa ir tai daro mūsų partnerystę dar stipresne.

 

 

Kiek kainuoja Jūsų technikos ar įrangos prastova?

Kiek tuo metu nepagaminate produkcijos ar neperkraunate krovinių?

Kiek kainuoja mazgų remontas?

Kaip šie išūkiai įtakoja jūsų kasdieninį darbą?

Kaip to galima išvengti?

Kaip minimizuoti remonto kaštus?

Kaip sumažinti prastovų laiką?

Tai klausimai į kuriuos turite atsakyti sau!

Tepalas sudaro slydimo plėvelę tarp mašinos judančių dalių ir mazgų. Tinkamas savalaikis, reguliarus ir tikslus tepimas – svarbiausia technikos funkcionalumo sąlyga. Tai vienas svarbiausių faktorių užtikrinančių sklandų ir ilgalaikį mašinų mazgų darbą. Technikos remonto ir priežiūros kaštai dažnai sudaro nemažą bendrų įmonės išlaidų dalį.

Kodėl reikėtų rinktis GRACO automatinį tepimą?

•   Tikslus tepalo ar alyvos dozavimas tepimo taškams.

•   Mazgai sutepami darbo metu, tepalas pasiskirsto tolygiai po mazgą.

•   Visi mazgai sutepti vienodai, vienodos trinties jėgos.

•   Mažas ir dažnas nustatytas paduodamo tepalo kiekis.

•   Nuolatinis kokybiškas guolio mazgo sandarinimas nuo išorės veiksnių - purvo ir vandens.

•   Automatinis procesas – minimali priežiūra.

•   Aptarnavimo kaštų sumažėjimas lyginant su rankiniu tepimu.

•   Sumažėjusi rizika personalui dėl pavojaus susižeisti.

•   Sutaupote laiko, padidėja darbo našumas.

•   Rizikos dėl tepalų sumaišymo sumažėjimas.

•   Ilgesnis guolio ir kitų mazgų tarnavimo laikas.

•   Mašinos švara, ekologija, estetika.

•   Žmogiškojo faktoriaus (galimų klaidų) eliminavimas.

•   Bendrų technikos remonto ir aptarnavimo kaštų sumažėjimas.

Kaip tai veikia?

Apie tai sukūrėme video, kuriame mūsų TECHNINIŲ PROJEKTŲ VADOVAS Žilvinas Sakalauskas, papasakos apie pačios sistemos veikimo principą ir pritaikymo galimybes pačiose įvairiausiose srityse.

 

 

GRACO automatinių tepimo sistemų panaudojimas yra labai platus - statybos mašinose, žemės ūkyje bei pramonėje. Tinkamas savalaikis, reguliarus ir tikslus tepimas – svarbiausia technikos funkcionalumo sąlyga. Tai vienas svarbiausių faktorių, užtikrinančių sklandų ir ilgalaikį mašinų mazgų darbą.

Paskutiniame video matėme, kaip svarbu tai naudoti statybinėje technikoje. Kartu su mūsų Techninių projektų vadovu Žilvinas Sakalauskas sukūrėme dar vieną video - apie tai, kaip GRACO centrinio tepimo sistemos yra pritaikomos žemės ūkio technikoje – krautuvuose.

GRACO tikslas yra viršyti jūsų kokybės lūkesčius!

 

 

GRACO automatinės tepimo sistemos padeda sumažinti prastovų bei prarasto gamybos laiko tikimybę dėl neplanuotų remonto darbų.

Štai kodėl mus pasikvietė VMG Grupė į svečius.

Nuvykęs mūsų TECHNINIŲ PROJEKTŲ VADOVAS Žilvinas Sakalauskas pasakojo apie GRACO tepimo sistemų taikymą automatizuotoms medienos apdirbimo staklėms.

Inžinieriai mokėsi tepimo priemonių ir įrangos techninių subtilybių.

Dabar jie žino, kaip įdiegti ir apskaičiuoti įvairius tepimo sistemos parametrus ir teisingai pasirinkti tepimo sistemos komponentus bei tepalus.

 

 

GRACO centrinio tepimo sistemos - plačiai naudojamos pramoninėse mašinose ir sunkioje technikoje, siekiant reguliariai ir tiksliai sutepti daugelį mašinos mazgų.

Tinkamai parinkta GRACO automatinio tepimo sistemos įranga, tiekia tepalą į dešimtis įrengimo tepimo mazgų. Pramonės mašinos ir sunkioji technika reikalauja inžinerinių žinių, siekiant sukurti tinkamą tepimo sistemą.

Vienalinijinėse ir progresinėse sistemose naudojami - GRACO G Mini, G1, G3, LubePro, Dyna-Star, Injecto-Flo siurbliai ir daugelis kitų komponentų. Tokių kaip – CSP, MSP MXP skirstytuvai, GL dozatoriai, slėgio vožtuvai ir GLC kontroleriai.

Mūsų Techninių Projektų Vadovas Žilvinas Sakalauskas padės parinkti tinkamus GRACO automatinio tepimo komponentus.

 

Techninių projektų vadovas
Žilvinas Sakalauskas
zilvinas.sakalauskas@ignera.lt
Mob.: +370 685 84256 

 

Atgal į naujienų sąrašą