Garsiai skambant – „Made in Italy“, gaukite geriausią furgonų įrangą skirtą Jūsų MOBILIOMS DIRBTUVĖMS.

Garsiai skambant – „Made in Italy“, gaukite geriausią furgonų įrangą skirtą Jūsų MOBILIOMS DIRBTUVĖMS.

STORE VAN yra visame pasaulyje žinomas lengvųjų - komercinių automobilių lentynų ir stalčių sistemų gamintojas iš lakštinio plieno, kuris suteikia sistemoms labai aukštą paviršiaus kokybės ir atsparumo korozijai lygį. STORE VAN įranga sumontuojama tūkstančiams automobilių kasmet.

STORE VAN projektavimo biuras dirba kartu su klientu, paruošia tinkamus, ergonomiškus mobiliojo serviso įrangos sprendimus, įvertina kiekvieną aspektą ir mažas detales.

Garsiai skambant – „Made in Italy“, gaukite geriausią furgonų įrangą skirtą Jūsų MOBILIOMS DIRBTUVĖMS.

 

 

STORE VAN mobilios dirbtuvės - tai profesionali pagalba ant keturių ratų. Esant poreikiui pasiekti savo klientus, kad ir kur jie būtų bet kuriuo metu, daugelis įmonių investuoja į furgonus su mobiliomis dirbtuvėmis bei remonto ir aptarnavimo įrangą.

STORE VAN siūlo platų sprendimų asortimentą, kad JŪS savo klientams galėtumėte pasiūlyti profesionalias paslaugas geriausiomis įmanomomis sąlygomis.

Mūsų Techninių projektų vadovas - Žilvinas Sakalauskas, Jums papasakos ir pademonstruos viską paprastai ir aiškiai, o AB „EWA“ serviso Direktorius - Mantvydas Mauricas Jums papasakos apie mūsų ilgametę partnerystę ir patirtis.

 

 

Įrangą savo mobilioms dirbtuvėms galite rinktis iš trijų skirtingų įrengimo, komplektacijos ir paskirties lygių, kurie atitinka Jūsų keliamus reikalavimus Jūsų mobilioms dirbtuvėms.

• Standartinės Jūsų furgonui pritaikytos įrankių ir įrangos laikymo sistemos.

• Specialiai suvaržytos sistemos, kurios gali būti sumontuotos keliais lygiais pagal Jūsų poreikius, skirtos prekėms ir įrangai pritvirtinti.

• Sistemos skirtos mobiliai įrangai saugoti ir transportuoti.

Kokia sistema labiausiai tinka Jums?

Jums reikia ne standartinės sistemos, kuri pilnai atitiktų Jūsų poreikius?

Reikia sprendimo, kuris apimtų visus 3 įrangos lygius?

Į visus klausimus atsakys ir labiausiai Jums tinkamą sprendimą padės rasti mūsų specialistai.

 

Atlenkiamos lentynos yra nauja STORE VAN furgono stelažų sistema. Tvirtos sulankstomos lentynos leidžia transportuoti įvairių tipų gaminius.

Lengvos lentynų sistemos daugelį metų buvo išbandytos tūkstančiuose greitųjų kurjerių naudojamų transporto priemonių, o jų tvirtumo ir patikimumo rezultatai buvo puikūs. Įvairių ilgių ir konfigūruojamos pagal kliento poreikius, šios sulankstomos lentynos naudojamos optimizuoti ir žymiai padidinti furgono keliamąją galią.

Sistema su lengvomis pakeliamomis lentynomis gali talpinti iki 6 lentynų aukščio ir taip pat leidžia pridėti įvairius pritvirtinimus, kad kroviniai būtų gabenami visiškai saugiai.

Furgonų lentynų asortimentas, skirtas transportuoti standartinių europinių išmatavimų konteinerius ir dėžes (400×300 mm ir 600x400 mm), puikiai tinka ir transporto priemonių atsarginių dalių, buitinių elektrinių prietaisų, stalo įrankių ir indų gabenimui maitinimo paslaugoms ir kt.

Visiškas arba dalinis lentynų uždarymas taip pat leidžia gabenti didelius krovinius ant euro padėklų. Taip pat lengva transportuoti ypač ilgas prekes.

 

Atgal į naujienų sąrašą