FKL - renkasi ir pasitiki net virš 200 žemės ūkio techniką gaminančių įmonių

FKL - renkasi ir pasitiki net virš 200 žemės ūkio techniką gaminančių įmonių

FKL yra riedėjimo guolius gaminanti įmonė, pasaulinėje rinkoje pristatanti platų savo gaminių asortimentą, kurie naudojami ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI.

Šešiasdešimties metų gamybos patirtis, paremta šiuolaikinėmis technologijomis ir dideliais gamybos pajėgumais, leidžia pasiūlyti aukščiausio lygio gaminius su profesionalia pagalba.

FKL įmonės tikslas – PASIŪLYTI GERIAUSIUS TECHNINIUS sprendimus, kurie vartotojams užtikrina ilgesnį žemės ūkio technikos tarnavimo laiką ir mažesnes priežiūros išlaidas, nuolat tobulinant visus gamyklos procesus.

FKL siekia būti pirmaujančiu aukščiausios kokybės guolių, skirtų žemės ūkiui, gamintoju Europoje.

Šią įmonę renkasi ir pasitiki net virš 200 žemės ūkio techniką gaminančių įmonių, kurioms FKL gamina guolius su jų prekės ženklu.

Žemės ūkis - tai nuolatos augantis verslas, kupinas iššūkių. Ūkininkai susiduria ne tik su iššūkiais, kuriuos jiems atneša gamta, bet ir su technikos našumo ir patikimumo poreikiais.

Technikos gedimai vis dar išlieka iššūkiu kiekvienam ūkiui. Šis verslas jau yra pasiekęs labai aukštą lygmenį naudojamose technologijose ir darbo našume. Profesionalūs ūkininkai yra savo srities profesionalai ir

modernios technikos valdytojai.

Todėl žemės ūkio technikai skirtos dalys turi griežtai atitikti aukščiausius reikalavimus: dirbti ilgiau, kokybiškiau ir našiau, esant - bet kokioms sąlygoms.

Siekiant atitikti šiuolaikinės žemės ūkio technikos standartus ir poreikius, FKL sukūrė AGRO POINT produktų liniją. Šios produktų linijos stebulės yra skirtos dirbti su įvairiais diskiniais skutikliais ir sėjamosiomis. 

Atsižvelgiant į tai, kad laikas yra svarbiausias veiksnys ūkininkams, AGRO POINT produktų linija gaminama kaip ilgalaikis kompleksinis sprendimas, kuriam nereikia priežiūros ar aptarnavimo.

FKL AGRO POINT padeda sumažinti tepalo sąnaudas, o jo unikalus sandarinimo sprendimas sumažina galimą dirvožemio taršą.

Malonu žinoti, kad mūsų atstovaujamo prekės ženklo FKL guoliai „dirba” žemės ūkio padarguose, kurie yra populiarūs Lietuvos ūkių tarpe.

Dauguma Lietuvos ūkininkų atpažįsta geltoną spalvą ir žino, jog tai BEDNAR padargai.

Gera žinoti, kad modernus ir pažangus žemės ūkio technikos gamintojas BEDNAR pasitiki integruotais FKL sprendimais žemės ūkiui, kurie atitinka aukščiausius reikalavimus.

FKL guoliai užsitarnavę pasitikėjimą ne tik BEDNAR technikos gamintojo. 

Dėl savo patikimų sprendimų FKL produkcija plačiai naudojama visoje žemės ūkio technikos gamybos srityse:

• Farmet

• SMS

• Dalbo

• Agrisem

• Horsch

• Amazone

• Mzuri

• Rolmako

• Strautman

• Horizon

Ir tai - tik dalis gamintojų, kurie pasitiki FKL produkcija ir „įdarbina" FKL guolius savo gaminiuose.

Partnerystė ir bendradarbiavimas su FKL yra tai, kuo džiaugiamės bei didžiuojamės.

 

Atgal į naujienų sąrašą