Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 353 515 info@ignera.lt

DELPHIN PRO - automatinė AdBlue pildymo įranga

UAB "Ignera" siūlo AdBlue įrangą ir atskirus jos komponentus. 

AdBlue - tai karbamido tirpalas, naudojamas lengvuosiuose automobiliuose ir sukvežimiuose su dyzeliniais varikliais siekiant mažiau kenkti aplinkai. Dėl šio tirpalo bei azoto oksido dujų, kartu patenkančių ant katalizatoriaus, reakcijos azoto oksido dujos ir kietosios dalelės paverčiamos nekenksmingu vandens garų ir azoto mišiniu. Naudojant šią technologiją optimizuojamas variklio darbas, sumažėja dalelių emisija ir maksimizuojama degalų energija. Kitas svarbus proceso rezultatas yra degalų sąnaudų sumažinimas vidutiniškai 5 %.

 

Dyzelinius variklius turinys automobiliai su SCR sistema periodiškai reikalauja užpildyti AdBlue baką. Moderniuose automobilių aptarnavimo centruose ir autoservisuose privaloma įranga, kuri leistų šią paslaugą suteikti greitai, švariai ir patikimai.
Šių poreikių patenkinimui, PIUSI sukūrė DELPHIN PRO - automatinę AdBlue pildymo įrangą. 

 

> Naujoji įranga DELPHIN PRO yra sudaryta iš tvirto vežimėlio ant kurio pritvirtinta AdBlue statinė.
> Įranga yra itin lengvai transportuojama.
> Elektrinis siurblys automatiškai pripildo automobilio baką vieno paspaudimu.
> Inovatyvi uždara sistema apsaugo nuo garų patekimo į išorę ir lašėjimo bei nuo statinėje esantį AdBlue nuo bet kokios išorinės taršos.

 

Daugiau PIUSI produktų ir galimybę užsisakyti PIUSI Delphin PRO ar kitą įrangą, Jums suteiks mūsų techninių projektų grupės darbuotojai: http://www.ignera.lt/lt/kontaktai  

PIUSI produktų asortimentą UAB „Ignera“ galite matyti ČIA

Esant didesnio kiekio poreikiui, prekes užsakome.
Produktų kainas galite matyti prisijungę prie sistemos. Neturite paskyros? Užsiregistruokite čia
Visas prekes matomas mūsų internetiniame kataloge galite užsisakyti internetu (reikia prisijungti), atvykus į mūsų parduotuvę arba susisiekus su mumis telefonu ar el.paštu.

Atgal į naujienų sąrašą