Dirbame: I-V: 08:00-17:00 +370 37 407 207 patvirtinimai@ignera.lt

2019 metų Dakaro ralis - vienas sunkiausių išbandymų "Craft Bearings" komandai

2019m. Sausio 6-17 dienomis vyko 41-asis Dakaro ralis. Šių metų Dakaro ralis buvo trumpiausias važiuotų dienų skaičiumi, tačiau netapo atlaidesnis jį įveikti pasiruošusiems sportininkams. 

10-ąjį kartą Dakaro ralį įveikęs "Craft Bearings" komandos vairuotojas Antanas Juknevičius įvertino šią patirtį kaip itin sunkią- ypatingai emociškai. 

„Antra Dakaro pusė buvo nebloga, bet pirmą turbūt dar ilgai sapnuosime savo košmaruose. Prasidėjus ir per kelis etapus išsidėsčius problemoms su varikliu turėjome parodyti labai stiprų charakterį – neprarasti azarto važiuoti tolyn, palaikyti technikus, kurie atliko tikrą misiją: neįmanoma. Noriu padėkoti visiems, kas vienu ar kitu būdu mums padėjo“,  – po finišo kalbėjo „CRAFT bearings“ pilotas A. Juknevičius. – Dabar belieka pasidžiaugti, kad ta mūsų pernai užkelta kartelė bus pastūmėta dar labiau aukštyn, o mes kitais metais atvažiuosime ir tikrai norėsime ją dar bent vienu laipteliu kilstelt – kovoti noro dabar tik daugiau.

Tačiau, palyginus su visais Dakarais, tai – vienas maloniausių mano finišų. Žinoti, kad įveikėme tiek daug kartu kaip komanda yra kažkas nerealaus. Atrodo, jog visos žvaigždės, dėsniai ir įvykių seka rodė, kad mums tiesiog nelemta finišuoti, bet mes pasukome savo likimo kreivę. Tik visos komandos pasiryžimo dėka mes esame čia, ir esame žiauriai laimingi“, – pasakojo oficialia Dakaro legenda savo 10-ame Dakaro ralyje pripažintas Antanas Juknevičius. 

Bendroje įskaitoje "Craft Bearings" komanda finišavo 36.

Atgal į naujienų sąrašą