X-life - revoliucija INA ir FAG produktuose

X-life - revoliucija INA ir FAG produktuose


Jei dar neesate girdėję "Schaeffler" pavadinimo, norime kad sužinotumėte apie jį šiek tiek daugiau. 


"Schaeffler“ prioritetai - inovacijos, kokybė, į klientą orientuotas požiūris ir strateginiai verslo sprendimai. Todėl šia kompanija pasitiki garsiausios įmonės bei tokie koncernai, kaip VAG - „Volkswagen Aktiengesellschaft“.

"Schaeffler“ koncernas buvo įkurtas 1946 m., kai broliai Wilhelmas ir Georgas Schaeffleriai įkūrė „Industrie GmbH“. Nuo 1949 m. bendrovė sparčiai kilo daktarui Georgui Schaeffleriiui išradus adatinius ritininius guolius, po kurių greitai sekė didelės apimties INA adatinių ritininių guolių gamyba visai Vokietijos automobilių pramonei. 

Nuolat augant ir tobulėjant, "Schaeffler" 2001 metais įsigijo 1905 metais registruotą FAG prekinį ženklą, kartu įsigijant ir daugiau nei šimtametę guolių gamybos patirtį.

Šiuo metu trys pagrindinės "Schaeffler"koncerno kryptys yra originalios automobilių įrangos gamintojas, automobilizmas ir pramonė.


Nuolat atliekant įvairius bandymus ir skiriant dėmesį inovacijomis, "Schaeffler" buvo svarbu sukurti išskirtinę kokybę bei produktų ilgaamžiškumą. Būtent taip ir gimė pagrindinis INA ir FAG prekinių ženklų produktų išskirtinumas - X-life kokybės žyma. X-life žyma yra naudojama riedėjimo guoliuose ir linijiniuose gaminiuose.

Šioje diagramoje matome dinaminės apkrovos reitingo palyginimą. 

Išanalizavus rezultatus, galime teigti, kad X-life produktų atsparumas dinaminėms apkrovomoms yra aukštesnis nei konkurentų etalonas (premium produktas), taigi X-life pagrindiniai išskirtinumai, lyginant su kitais produktais, yra:

  1. Pegerinta riedėjimo paviršių geometrija;
  2. Patobulinta vidinė konstrukcija;
  3. Optimaliau paskirstytos vidinės apkrovos;
  4. Taip pat svarbu pabrėžti, kad gamyboje yra naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir pagerintas terminis apdorojimas ir dengimo metodai.

Taip pat atkreipus dėmesį į INA ir FAG X-life produktų paviršių ir konkurentų etaloną (premium produktą), matome aiškius skirtumus.

Paveikslėlyje, esančiame kairėje pusėje, matome standartinį produkto paviršių. Sukantis guoliui įprastas paviršius patiria dideles momentines perkrovas.

Paveikslėlyje, esančiame dešinėje pusėje, matome X-life produkto paviršių. Mažesnis paviršiaus šiurkštumas sumažina perkrovas, dėl to padidėja guolio ilgaamžiškumas.

Būtent dėl šių priežasčių, produktai, turintys X-Life kokybės žymą, pasižymi:

  • Iki 20 proc. didesnėmis pagrindinėmis dinaminėmis apkrovos galimybėmis;
  • Iki 70 proc. ilgesniu eksploatavimo laiku, lyginant su standartiniais gaminiais;
  • Iki 50 proc. mažesnis trinties koeficientas.

Tai leidžia padidinti produktų naudojimo efektyvumą. Dėl to šie produktai yra naudojami ne tik automobilizme, bet ir skirtingose pramonės srityse, kur apkrovos yra itin didelės.


Pramonėje naudojamuose įrenginiuose apkrovos yra ne ką mažesnės nei lenktyniniuose automobiliuose, čia darbas vyksta nuolat, nesustodamas net ir naktį. Nepertraukiamam darbui reikalingi tik kokybiški ir itin tvirti komponentai, o INA ir FAG prekiniai ženklai tai užtikrina.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad "Schaeffler" koncernas nuolat atlikdamas įvairius bandymus ir tobulindamas produktus užtikrina, kad inovacijos, skirtos automobilių pramonei, būtų pritaikomos ir kitose pramonės srityse, kadangi automobilių sporte patiriamos apkrovos yra itin aukštos, kaip ir tam tikruose pramonėje naudojamuose įrenginiuose.


Ignera Motion Solutions jau 20 metų yra oficialūs Schaeffler distributoriai Lietuvoje, kurie parduoda INA ir FAG produktus.

Šiuo metu esame vieninteliai šių prekinių ženklų atstovai, o tai užtikrina, kad Jus pasieks TIK originalūs komponentai. 


Visus INA produktus galite rasti ČIAhttp://bit.ly/Ignera_INA

Visus FAG produktus galite rasti ČIAhttp://bit.ly/Ignera_FAG


Ignera Motion Solutions - oficialaus atstovo garantija!


Nuotraukų autorystė - gamintojas "Schaeffler".


Sužinokite apie Schaeffler daugiau:

Atgal į naujienų sąrašą