Gegužės ir birželio mėnesius skyrėme platesniam supažindinimui su Varvel Group - prekės ženklu

Gegužės ir birželio mėnesius skyrėme platesniam supažindinimui su Varvel Group - prekės ženklu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varvel Group jau nuo nuo 1955 m. projektuoja ir gamina motoreduktorius, pavarų dėžes, greičio keitiklius ir kitus produktus visoms pramonės sritims.

Pagrindinis šio prekinio ženklo išskirtinumas, tai neprilygstama patirtis savo srityje ir geriausio sprendimo paieška siekiant patenkinti klientų poreikius. Varvel siūlo itin platų standartinių gaminių asortimentą, bet jie taip pat gali sukurti individualius sprendimus konkretiems reikalavimams.

Išskirtinis itališkas dizainas, kokybė, nuolatiniai tyrimai ir plėtra - taip gimsta išskirtinės inovacijos!

 

 

Esame pripratę, kad kiekvienas prekinis ženklas bei prekė turi savo išskirtinumus bei tam tikras kokybės žymas.

Taigi, kuo Varvel reduktoriai išsiskiria tarp kitų prekinių ženklų?

  • Pirmiausia, tai modulinė konstrukcija ir lankstumas. Tam tikri reduktorių elementai, kaip variklio pajungimo flanšai, sujungimo movos, yra bendri kelioms serijoms. Tai labai palengvina jų pritaikymo galimybes daugelyje pramonės sričių.
  • Būtent Varvel reduktoriai prie elektros variklių jungiasi per movą, o tai užtikrina universalumą - jį galima prijungti prie daugelio skirtingų variklių.
  • Ne mažiau svarbu pabrėžti, kad sujungimas su mova sumažina perduodamą vibraciją reduktoriaus sliekui ir saugo bei tausoja reduktorių.
  • Mova taip pat užtikrina, kad šiluma, kuri sukuriama elektros variklio, nėra perduodama į reduktorių, o tai taip pat leidžia tausoti reduktorių.
  • Varvel reduktoriai pasižymi itin geru ilgaamžiškumu, todėl gamintojas netgi leidžia juos naudoti su 2-poliais varikliais (~2900aps/min).
  • Sekite mūsų naujienas ir sužinokite apie itin plačią šią reduktorių panaudojimo gamą skirtingose pramonės srityse!

 

Kiekviena įmonė turi savo sėkmės receptą. Mūsų įmonė ne išimtis – už puikius rezultatus esame dėkingi ne tik klientams, bet ir savo darbuotojams bei tiekėjams.

Tiekėjams – už išskirtinius produktus, kokybę bei kliento prioritizavimą. Būtent toks tiekėjas yra Varvel Group, kuris visada yra pasiruošęs ieškoti nestandartinių sprendimų, kad kliento gamybos linijos darbas būtų sklandus ir jį pasiektų tik išskirtinės kokybės produktai. Ne mažiau svarbu pabrėžti – nuolatinį inovacijų kūrimą.

Taip pat visada džiaugiamės darbuotojais, kurie geba išsiaiškinti kliento poreikius, išrinkti tinkamiausius produktus ir suteikti klientui reikiamas technines žinias. Todėl didžiuojamės Ignera elektros variklių bei motoreduktorių produktų vadovu Žygimantu Žiliu.

Būtent šiame video dar geriau susipažinsite su VARVEL Group, jų gamykla bei sužinosite kuo skiriasi skirtingos reduktorių grupės. Apie tai Jums papasakos Žygimantas.

 

 

Bendradarbiaudami su VARVEL Group ir atsižvelgdami į savo klientų poreikius, mes siekiame palengvinti ir pagerinti esamų bei būsimų klientų patirtis, todėl kartu su Ignera elektros variklių ir motoreduktorių produktų vadovu Žygimantu Žiliu paruošėme Jums video, kuris atsakys į vieną aktualiausių klausimų – kaip teisingai ir paprastai sujungti elektros variklį su reduktoriumi.

 

 

Didžiuojamės galėdami oficialiai atstovauti VARVEL Group prekinį ženklą ir suteikti savo klientams aukščiausios kokybės produktus.

Ignera Motion solutions - oficialaus atstovo garantija!

 

Atgal į naujienų sąrašą